-0.6 C
Lutsk
П’ятниця, 27 Січень, 2023
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій взяв участь у багатотисячному хресному ході до Іосафатової долини. ФОТО

15 серпня 2020 року, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій взяв участь у Хресній ході до Іосафатової долиниде відбулось явління Пресвятої Богородиці пастухам.

Про це повідомляє сайт Вінницької єпархії.

У хресній ході також взяли участь також і митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Фастовський Даміан, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Ладижинський Сергій, священики Могилів-Подільської, Вінницької, Тульчинської, Чернівецької, Ужгородської єпархій та велика кількість вірян.

Духовенство та віряни вирушили у «долину хрестів» з села Голинчинці Шаргородського району (Могилів-Подільська єпархія). Люди соборно молились, по дорозі звучали церковні піснеспіви. Багато вірян, за традицією, взяли із собою хрести, які після ходи встановлюють у долині згідно заповіту Божої Матері.

У 1923 році Божа Матір явилась пастухам, які пасли овець на долині, благословляючи всю округу, Матір Господа промовила слова: «Христа славте – хрести ставте».

Після хресного ходу відбулась Божественна літургія.

Вас може зацікавити

У неділю 20-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування у Свято-Катеринівській громаді с. Великий Омеляник. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці

Редактор Головний