9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Календар

12 квітня 2020 року – календар з повчанням

Неділя 6-а ваїй (цвітоносна, Вербна неділя).
Великий піст. На трапезі дозволяється риба.
Дозволяється риба.
Совершается служба великому праздникуВхід Господній до Єрусалима.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Іоанна Ліствичника (649). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Софронія, єп. Іркутського (1771).

Прор. Іоада (X до Р.Х.). Апп. СосфенаАполосаКіфиКесаря і Єпафродита (I). Св. Євули, матері вмч. Пантелеймона (бл. 305). Прп. Іоанна безмовника (VI). Прп. Зосими, єп. Сиракузького (бл. 662). Свт. Гавриїла, митр. Кишиневського і Хотинського (1821).

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 83 зач., XXI, 1-11, 15-17. Літ. – Флп., 247 зач., IV, 4-9. Ін., 41 зач., XII, 1-18.

Літургія св. Іоанна Златоуста.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Кого не було при Стрітенні Господа, коли Він святково, наче цар, входить у Єрусалим, і хто не говорив тоді: “Осанна Сину Давидову!” Але пройшло тільки чотири дні і той же народ, тією ж мовою кричав: “розіпни, розіпни Його!”

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Дивне перетворення! Але що тут дивуватися? Не те ж саме робимо і ми, коли після прийняття св. таїн Тіла та Крові тільки лише виходимо з церкви, забуваємо все: і своє благовоління, і Божу до нас милість, – і віддаємося як раніше справам самодогоджанням, спочатку маленьким, а потім і великим, і, можливо, ще раніше чотирьох днів, хоч і не кричимо іншому: “розіпни!”, а самі розпинаємо у собі Господа. І все це бачить та терпить Господь! Слава довготерпінню Твоєму, Господи!

Вас може зацікавити

30 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний