20 C
Lutsk
Неділя, 14 Серпень, 2022
Всі новини Календар

9 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 8-ма після П’ятидесятниці. Глас 6.
Посту немає.

Совершается служба на шестьВмч. і цілителя Пантелеймона (305). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Германа Аляскінського (1837).

Прп. Анфіси сп., ігумені і 90 сестер її (VIII). Рівноапп. Климента, єп. Охридського (916), НаумаСаввиГоразда і Ангеляра (IX-X). Блж. Миколая Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського (1392). Свт. Іоасафа, митр. Московского і всея Русі (1555).

Сщмч. Амвросія, єп. Сарапульського (1918). Сщмч. Платона і Пантелеймона пресвітера (1918). Сщмч. Іоанна пресвітера (1941).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 106 зач., XXI, 12-19. Літ.- 1 Кор., 142 зач., IX, 13-18. Мф., 65 зач., XVI, 1-6. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Ів., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.
 Думки на кожен день року

ФАРИСЕЇ ТА САДУКЕЇ ПРОСИЛИ ГОСПОДА ПОКАЗАТИ ЇМ ЗНАМЕННЯ; А ТОГО І НЕ БАЧИЛИ, ЩО ЗНАМЕННЯ У НИХ БУЛО ПЕРЕД ОЧИМА.

ГОСПОДЬ САМ БУВ ЗНАМЕННЯМ; ЙОГО ВЧЕННЯ І СПРАВИ ЯСНО ПОКАЗУВАЛИ, ХТО ВІН; ІНШИХ ДОКАЗІВ І НЕ ПОТРІБНО БУЛО.Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“СПРАВИ, ЯКІ ТВОРЮ Я…, ВОНИ ГОВОРЯТЬ ПРО МЕНЕ” (ІН. 10, 25), ГОВОРИВ ВІН ІУДЕЯМ. ЛИЦЕ НЕБА, СОРОМИВ ЇХ ГОСПОДЬ, РОЗРІЗНИТИ ВМІЄТЕ, А ЗНАМЕННЯ ЧАСУ НЕ МОЖЕТЕ.

ЧОМУ З НИМИ ТАКЕ СТАЛОСЯ?

ВОНИ ЖИЛИ ЗОВНІШНІЙ ЖИТТЯМ, А В СЕРЕДИНУ СЕБЕ НЕ ВНИКАЛИ. БЕЗ ЗІБРАНОСТІ, БЕЗ УВАГИ І САМОЗАГЛИБЛЕННЯ СПРАВ БОЖИХ НЕ ПОМІТИТИ, ЗРОЗУМІТИ ЇХ НЕ МОЖНА. ТЕЖ САМЕ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ І ДОСІ.

ХРИСТИЯНСТВО У ВСІХ ПЕРЕД ОЧИМА, ЯК ІСТИННЕ ЗНАМЕННЯ БОЖЕ, І ТІ, ХТО ДИВИТЬСЯ НА НЬОГО, НЕ БАЧАТЬ ТОГО, ВАГАЮТЬСЯ У ВІРІ І ВІДСТУПАЮТЬ. ОЧІ ЇХ ВТРАЧАЮТЬ ЗДАТНІСТЬ БАЧИМИ НА НЬОМУ ШТАМП БОЖЕСТВЕННОСТІ, І ВОНИ ГОТОВІ ПРОСИТИ ОСОБЛИВИХ ЗНАМЕНЬ З НЕБА, ПОДІБНО ІУДЕЯМ.

АЛЕ ЗНАМЕННЯ НЕ ДАЄТЬСЯ І НЕ ДАСТЬСЯ ТОМУ, ЩО ТІ, ХТО ШУКАЄ, ТІЛЬКИ СПОКУШАЛИСЯ, А НЕ ТОМУ, ЩОБИ ІТИ ШЛЯХОМ ХРИСТОВИМ.

ТИ ТІЛЬКИ ВСТАНЬ НА ЦЕЙ ШЛЯХ, І ВЖЕ З ПЕРШОГО КРОКУ ПОБАЧИШ, ЩО ВІН БОЖЕСТВЕНИЙ, ВЕДЕ ДО БОГА І БОГА ДО ТЕБЕ НАБЛИЖАЄ.

ІУДЕЯМ ГОСПОДЬ СКАЗАВ: “ЗНАМЕННЯ НЕ ДАСТЬСЯ… ТОЛЬКИ ЗНАМЕННЯ ІОНИ ПРОРОКА”. І ТЕПЕРІШНІХ НЕВІРНИХ ПЕРЕДБАЧИВ ГОСПОДЬ, І ЇМ ПІДГОТУВАВ ВІДПОВІДЬ: “З’ЯВИТЬСЯ ЗНАМЕННЯ СИНА ЛЮДСЬКОГО НА НЕБІ; І ТОДІ ЗАГОЛОСЯТЬ ВСІ ЗЕМНІ ПЛЕМЕНА…”


Вас може зацікавити

3 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Коли свята вода подіє на людину?

Редактор Головний

Напередодні свята Похвали Божої Матері архієпископ Нафанаїл очолив вечірню з читанням акафісту у кафедральному соборі

Редактор Головний