7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Календар

14 листопада 2021 року – календар з повчанням

Неділя 21-а після П’ятидесятниці. Глас 4.
Посту немає.

Совершается служба на шестьБезсрібників та чудотворців Косми  і Даміана Асійських і матері їх прп. Феодотії (III).

Сщмчч. Іоанна єпископа і Якова пресвітера, що в Персії постраждали (бл. 345). Мцц. Кирієни та Іуліанії  (305-311). Мч. Єрмінінгельда, царевича Готфського (586). Мчч. КесаріяДасія і з ними п’яти (VII).

Сщмчч. Олександра і Феодора пресвітерів (1918). Прп. Сергія, архієп. Єлецького і Мелітопольського, сщмчч. Олександра і Димитрія пресвітерів, мц. Єлисавети (1937). Мч. Петра (1941).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 10-е, Ін., 66 зач., XXI, 1-14. Літ. – Гал., 203 зач., II, 16-20. Лк., 38 зач., VIII, 26-39. Безсрібреників: 1 Кор., 153 зач., XII, 27 – XIII, 8. Мф., 34 зач. (від полу́), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГАДАРИНСЬКИЙ БІСНУВАТИЙ ПІСЛЯ ЗЦІЛЕННЯ СВОГО ПРИСТАЄ ДО ГОСПОДА І БАЖАЄ БУТИ З НИМ ЗАВЖДИ; ОПІСЛЯ, ПОЧУВШИ ВОЛЮ ЙОГО, ІДЕ ТА ПРОПОВІДУЄ ПРО БЛАГОДІЯННЯ, ЯКЕ ВІН ОТРИМАВ, УСІМ МІСТОМ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

БЛАГОДІЙНИК НАВЕРТАЄТЬСЯ, ВОЛЯ ЙОГО СТАЄ ЗАКОНОМ ДЛЯ ОБЛАГОДІЯНОГО, І МОВА ЙОГО НЕ МОЖЕ СТРИМАТИСЯ, ЩОБ НЕ ГОВОРИТИ ПРО ТЕ, ЩО ОТРИМАНО ВІД НЬОГО.

 

ЯКБИ МИ МАЛИ У ПАМ’ЯТІ ВСІХ БЛАГ, ОТРИМАНИХ ВІД ГОСПОДА, ТО НЕ БУЛО БИ МІЖ НАМИ НЕВДЯЧНИХ, НЕ БУЛО БИ ПОРУШНИКІВ СВЯТОЇ ВОЛІ ЙОГО, НЕ БУЛО БИ ТАКИХ, ЯКІ НЕ ЛЮБИЛИ БИ ЙОГО БІЛЬШЕ ВСЬОГО.

 

У ХРЕЩЕННІ МИ ПОЗБАВЛЕНІ ПРАБАТЬКІВСЬКОГО ГРІХА І ВСІЄЇ ЙОГО ЗГУБНОСТІ; У ПОКАЯННІ ПОСТІЙНО ОМИВАЄМОСЯ ВІД ГРІХІВ, ЯКІ БЕЗПЕРЕСТАНКУ ПРИЛІПЛЮЮТЬСЯ ДО НАС. ПРОВИДІННЯМ БОЖИМ ОХОРОНЯЄМОСЯ ВІД БІД, НЕ РІДКО ТИХ, ЯКІ МИ НЕ БАЧИМО, І ОТРИМУЄМО НАПРАВЛЕННЯ У ЖИТТІ, ЯКЕ НАЙБІЛЬШ БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ НАС ТА СПРИЯТЛИВЕ ДЛЯ ЦІЛЕЙ НАШИХ; ТАК І ВСЕ, ЩО МАЄМО, ВСЕ ВІД ГОСПОДА.

 

ТОМУ НАМ СЛІД УСІЄЮ ДУШЕЮ НАЛЕЖАТИ ГОСПОДУ, У ВСЬОМУ ВИКОНУВАТИ ВОЛЮ ЙОГО ТА ПРОСЛАВЛЯТИ ІМ’Я ЙОГО ПРЕСВЯТЕ, А ОСОБЛИВО ЖИТТЯМ ТА СПРАВАМИ, ЩОБ НЕ БУТИ ГІРШИМИ ЗА ГАДАРИНСЬКОГО БІСНУВАТОГО, ЯКИЙ ВІДРАЗУ Ж ВИЯВИВСЯ НАСТІЛЬКИ МУДРИМ, ЩО СТАВ ГІДНИМ ПРИКЛАДОМ НАСЛІДУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ.

Вас може зацікавити

16 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

14 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Будемо берегти піст так, як його берегли наші предки, – сщмч. Кирил (Смирнов)

Редактор Головний