-0.2 C
Lutsk
Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир звершив святкове богослужіння з нагоди 30-ї річниці освячення храму с. Люб’язь. ФОТО

10 листопада 2021 року, у день пам’яті великомучениці Параскеви П’ятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у храмі на честь великомучениці Параскеви с. Люб’язь, громада якого, окрім престольного свята, відзначила і 30-ту річницю освячення храму.

У цей день Архіпастирю співслужили благочинний Люб’язької округи прот. Анатолій Шкара, настоятель парафії протоієрей Андрій Дзюба, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Любешівського округу прот. Георгій Поліщук, клірики єпархії та гості у священному сані.

На Малому вході керуючий Волинською єпархією зблагословіння предстоятеля відзначив настоятеля місцевого храму  високою церковною нагородою – правом служіння Літургії з відкритими Царськими Вратами до Херувимської пісні.

Під час богослужіння владика разом з собором духовенства та мирянами вознесли посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Після завершення Літургії владика Нафанаїл привітав настоятеля та прихожан з престольним святом та 30-ю річницею освячення храму, наголосивши, що «православні християни понад тисячу років проповідують слова Євангельської істини на нашій рідній землі, багато хто намагався збити їх з праведного шляху, але наші православні батьки вистояли та зберегли чистоту Православ’я, тепер наша черга – завжди й у всьому надіятись на Божу милість та захищати батьківську православну віру, передаючи її своїм дітям та онукам». Також керуючий єпархією нагородив матінку Олену Дзюбу з нагоди свята орденом рівноапостольної княгині Ольги.

У свою чергу, настоятель храму протоієрей Андрій щиро подякував Архіпастирю, собору духовенства й гостям свята за високу церковну нагороду, спільну молитву та попрохав у владики Нафанаїла завжди згадувати православну громаду у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив всенічну напередодні дня Усікновення глави Предтечі і Хрестителя Іоанна

Редактор Головний

У Волинській духовній семінарії відбулося засідання педагогічної ради

Редактор Головний

У переддень Різдва Богородиці архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний