9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини Календар

11 листопада 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 21-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрмц. Анастасії  Римлянині (бл. 249-259). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Аврамія затворника і блж. Марії , племінниці його (бл. 360). Совершается служба со славословиемПрп. Аврамія, архім. Ростовського (1073-1077).

Мчч. КлавдіяАстеріяНеона і Феоніли (285). Прп. Анни  (826).

Сщмч. Миколая пресвітера і з ним. мчч. Агломазовських: Косми ВіктораНаумаФилипа, ІоаннаПавлаАндріяПавлаВасилія, Олексія, Іоанна і мц. Агафії (1918). Сщмч. Іоанна пресвитера (1930). Сщмч. Євгенія пресвітера (1937). Мц. Анастасії  (після 1937). Сщмч. Леоніда пресвітера (1941).

Євангельські Читання

Кол., 252 зач., I, 24-29. Лк., 57 зач., XI, 14-23. Прп.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Мф., 43 зач., XI, 27-30.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КОЛИ СИЛЬНИЙ ЗІ ЗБРОЄЮ ОХОРОНЯЄ СВІЙ ДІМ, ТОДІ У БЕЗПЕЦІ ЙОГО МАЙНО; КОЛИ Ж СИЛЬНІШИЙ ЗА НЬОГО НАПАДАЄ НА НЬОГО І ПЕРЕМОЖЕ ЙОГО, ТОДІ ВІЗЬМЕ ВСЮ ЗБРОЮ ЙОГО, НА ЯКУ ВІН НАДІЯВСЯ, ТА ПОДІЛИТЬ ВКРАДЕНЕ У НЬОГО”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЦІ СЛОВА ПОЯСНЮЮТЬ, ЯК ГОСПОДОМ РОЗОРЯЄТЬСЯ ВЛАДА БІСІВСЬКА НАД ДУШАМИ. ПОКИ ДУША У ГРІХУ, НЕЮ ВОЛОДІЄ СВІЙ ДУХ ЗЛИЙ, ХОЧА НЕ ЗАВЖДИ ЯВНО ПОКАЗУЄ ТЕ. ВІН СИЛЬНІШИЙ ДУШІ, ТОМУ І НЕ БОЇТЬСЯ ПОВСТАННЯ З ЇЇ СТОРОНИ, ВОЛОДІЄ ТА ТИРАНСТВУЄ НАД НЕЮ БЕЗ СПРОТИВУ.

 

АЛЕ КОЛИ ГОСПОДЬ ПРИХОДИТЬ У ДУШУ, ЗАЛУЧЕНИЙ ВІРОЮ ТА ПОКАЯННЯМ, ТОДІ РОЗРИВАЄ ВСІ ЗВ’ЯЗКИ САТАНИНСЬКІ, ВИГАНЯЄ БІСА ТА ПОЗБАВЛЯЄ ЙОГО ВСЯКОЇ ВЛАДИ НАД ДУШЕЮ ТАКОГО. І ПОКИ ПРАЦЮЄ ДУША ТА ГОСПОДУ, БІСИ НЕ МОЖУТЬ ЗАВОЛОДІТИ НАД НЕЮ, БО ВОНА СИЛЬНА ГОСПОДОМ, СИЛЬНІША ЇХ.

КОЛИ Ж ДУША СХИБИТЬ ТА ВІДХИЛИТЬСЯ ВІД ГОСПОДА, БІС ЗНОВУ НАПАДАЄ ТА ЗАВОЛОДІВАЄ, І БУВАЄ ЇЙ, БІДНІЙ, ГІРШЕ, АНІЖ РАНІШЕ.

 

ЦЕ ВСЕЗАГАЛЬНИЙ НЕВИДИМИЙ ПОРЯДОК ПОДІЙ У ДУХОВНОМУ СВІТІ. ЯКЩО Б У НАС ВІДКРИЛИСЯ РОЗУМНІ ОЧІ, МИ ПОБАЧИЛИ Б ВСЕСВІТНЮ БРАНЬ ДУХІВ З ДУШАМИ: ПЕРЕМАГАЄ ТО ОДНА, ТО ІНША СТОРОНА, ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ СПІЛКУЮТЬСЯ ДУШІ З ГОСПОДОМ ВІРОЮ, ПОКАЯННЯМ ТА ДОБРИМИ СПРАВАМИ АБО ВІДСТАЮТЬ ВІД НЬОГО НЕДБАЛЬСТВОМ, БЕЗПЕЧНІСТЮ ТА ОХОЛОДЖЕННЯМ ДО ДОБРА.

Вас може зацікавити

Навіки 23: на Маневиччині клірики єпархії звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний

19 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

17 лютого 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний