10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Відео Волинська єпархія Всі новини

Звернення православних Волині до президента Росії Володимира Путіна

Православні волиняни, вірні Української Православної Церкви, звернулися до Президента РФ Володимира Путіна з вимогою негайно зупинити воєнні дії на території України та вивести російські війська з нашої землі. 

З такими зверненнями виступили релігійні громади Волинської єпархії УПЦ.

Припиніть цю війну. Вона несе біль, розруху, горе і зовсім не мир, як ви собі думаєте“, – звертаються настоятель та парафіяни православної громади храму на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” смт Маневичі.

Забрати російські війська з української землі” вимагають настоятель та прихожани храму на честь святої княгині Ольги у Камінь-Каширському. “Ми за мир!!!! Закликаємо вас до припинення війни, у якій гинуть мирні люди та діти“, – звертаються вірні.

Перестаньте кровопролиття на території нашої держави, зупиніть війну“, – звертається духовенство та миряни Свято-Воскресенського храму селища Маневичі.

Зробіть усе можливе, щоб зупинити цю війну“, – каже свящ. Олександр Кулик, настоятель Свято-Михайлівського храму с. Гута Боровенська.

Ми просимо: зупиніть війну, бо це наша велика біда і горе. Гинуть людські життя, а життя – це дар Божий, і тільки Він у праві його забирати“, – звертаються православні християни с. Тоболи та настоятель храму прот. Віктор Пащук.

Нагадаємо, раніше члени єпархіальної ради та отці благочинні звернулися до керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, засудивши вторгнення, військову агресію і зазіхання на територіальний суверенітет Української держави зі сторони Російської Федерації.

Вас може зацікавити

4 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Гонима громада с. Веселе у день престольного свята вперше молилась у новозбудованому храмі

Редактор Головний

У перший день Пасхи єпископ Афанасій очолив вечірнє Богослужіння у соборі Всіх Святих Землі Волинської

Редактор Головний