23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Документи

Звернення членів єпархіальної ради та отців благочинних до керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла

Його Високопреосвященству
Високопреосвященнішому Нафанаїлу,
Архієпископу Волинському і Луцькому


Членів єпархіальної ради та отців благочинних


Звернення

Ваше Високопреосвященство, священнослужителі та віряни Волинської і Луцької єпархії Української Православної Церкви засуджують вторгнення, військову агресію і зазіхання на територіальний суверенітет Української держави зі сторони Російської Федерації та звертаються до Вас із таким проханням. Оскільки Святіший Патріарх Кирил не засудив факт вторгнення військ Росії, що звершується на наших очах в адресу українського народу, просимо Вас підняти питання перед священоначалієм про повну автокефалію Української Православної Церкви негайно.

Своєю чергою, ми свідчимо, що священство та віряни Волинської і Луцької єпархії Української Православної Церкви молитовно та всебічно проявляють любов і підтримку воїнам, які стоять на сторожі, оберігаючи наш народ і країну. Волинська єпархія організовує волонтерську допомогу для військових Збройних Сил України, територіальної оборони, постраждалих, біженців та дітей. Ми постійно підносимо свої молитви за владу, державу, військових Збройних Сил України та весь народ.

Священнослужителі Волинської і Луцької єпархії підтверджують вірність Українській Православній Церкві на чолі з Його Блаженством Блаженнішим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України.

Звернення. Документ

Вас може зацікавити

7 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Учасники молодіжки “Ставрос” привітали з Різдвом Христовим вихованців Рожищенського притулку для дітей

Редактор Головний

18 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний