Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Єпископ Афанасій взяв участь у поминальному богослужінні на дев’ятий день після смерті митрополита Варфоломія

22 вересня 2021 року у Городницькому Олександро-Невському ставропігійному монастирі звершили заупокійну Божественну літургію та панахиду на дев’ятий поминальний день після смерті митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія. 

Богослужіння очолив митрополит Ковельський і Володимир-Волинський Володимир у співслужінні єпископа Дубенського Пимена та єпископа Кам‘янь-Каширського Афанасія.

Як повідомляють очевидці, у храм цього дня з’їхались чимало священників та людей, котрі молитовно прийшли згадати світлу пам‘ять владики. Були друзі та однокласники з якими владика провів своє дитинство.

«Сьогодні нам велика честь помолитися за його безсмертну душу і попросити Милосердного Бога, щоб він визначив митрополиту те місце, де немає ні сліз, ні печалі, ні скорботи, а радість вічна», – звернувся перед панахидою до усіх присутніх митрополит Ковельський та Володимир-Волинський Володимир.

Відразу після завершення заупокійної Літургії молились на панахиді за новопреставленого митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія. Далі звершили літію на могилі владики.

Вас може зацікавити

Не в пустельні місця, а в Божі храми кличе нас сьогодні за собою – роздуми в день пам’яті прп. Сергія Радонезького

Редактор Головний

Священник Волинської єпархії УПЦ відвідав з колядою Луцьке СІЗО

Редактор Головний

УПЦ у єдності з українським народом бореться за власну свободу під час російської агресії

Редактор Головний