-5.6 C
Lutsk
Середа, 8 Грудень, 2021
Волинська єпархія Всі новини

Єпископ Афанасій взяв участь у поминальному богослужінні на дев’ятий день після смерті митрополита Варфоломія

22 вересня 2021 року у Городницькому Олександро-Невському ставропігійному монастирі звершили заупокійну Божественну літургію та панахиду на дев’ятий поминальний день після смерті митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія. 

Богослужіння очолив митрополит Ковельський і Володимир-Волинський Володимир у співслужінні єпископа Дубенського Пимена та єпископа Кам‘янь-Каширського Афанасія.

Як повідомляють очевидці, у храм цього дня з’їхались чимало священників та людей, котрі молитовно прийшли згадати світлу пам‘ять владики. Були друзі та однокласники з якими владика провів своє дитинство.

«Сьогодні нам велика честь помолитися за його безсмертну душу і попросити Милосердного Бога, щоб він визначив митрополиту те місце, де немає ні сліз, ні печалі, ні скорботи, а радість вічна», – звернувся перед панахидою до усіх присутніх митрополит Ковельський та Володимир-Волинський Володимир.

Відразу після завершення заупокійної Літургії молились на панахиді за новопреставленого митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія. Далі звершили літію на могилі владики.

Вас може зацікавити

22 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив святкове богослужіння у день Преображення Господнього. ФОТО

Редактор Головний

Скорбота та радість: Слово у день Різдва Пресвятої Богородиці

Редактор Головний