4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Хрестопоклонну неділю Архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

27 березня 2022 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Священнослужителі попросили у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді та розповів вірянам про Хрест Христовий та особистий хрест кожного християнина.

Також керуючий єпархією привітав клірика кафедрального собору Всіх святих землі Волинської архідиякона Ростислава (Петрова) з 60-річним ювілеєм та днем ангела, які батюшка відзначає цього дня, та нагородив його орденом святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 6-ої річниці освячення храму у с. Башлики

Редактор Головний

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл прочитав першу частину Великого канону у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Проповідь у неділю 13-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний