21.1 C
Lutsk
Вівторок, 26 Вересень, 2023
Волинська єпархія Новини

Владика Нафанаїл відвідав приходи Камінь-Каширського благочиння. ФОТО

У вівторок, 3 вересня, Високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський та Луцький,  з турботою про парафіяльне життя  відвідав кілька приходів Камінь-Каширського благочиння.

Так, цього дня Архіпастир відвідав тимчасовий переносний храм – скинію Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у селі Раків Ліс. Парафією опікується прот. Ростислав Сіжук.

Нагадаємо, у лютому 2019 року прихильники “ПЦУ” захопили  Свято-Благовіщенський храм, тож віряни Української Православної Церкви змушені з того час молитися у скинії.

Також владика Нафанаїл цього дня відвідав громаду Пророка Божого Іллі, що у Камені-Каширському, яка відбудовує храм на тому місці, де кілька років тому згоріла стара дерев’яна церква. Опікується громадою настоятель храму, благочинний Камінь-Каширського благочиння, прот. Степан Михалюк.

Читати також: Громада Свято-Іллінського храму, що будується у Камені-Каширському, відзначила престольне свято. ФОТО

Ще однією парафією, яку 3 вересня відвідав з Архіпастирським візитом керуючий єпархією була громада Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у селі Олексіївка, настоятелем якої є прот. Богдан Андрійчук. Храм цієї парафії знаходиться на завершальній стадії будівництва.

 

Вас може зацікавити

Загинув, прикривши свого побратима: У Цумані звершили Чин похорону воїна Миколи Дубини

Редактор Головний

У Світлу суботу архієпископ Нафанаїл очолив святкову Літургію в Старосільському монастирі. ФОТО

Редактор Головний

Керуючий єпархією звершив вечірнє богослужіння напередодні 6-ої Неділі після Пасхи, про сліпого. ФОТО

Редактор Головний