1.1 C
Lutsk
Вівторок, 30 Листопад, 2021
Волинська єпархія Новини

Владика Нафанаїл відвідав приходи Камінь-Каширського благочиння. ФОТО

У вівторок, 3 вересня, Високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський та Луцький,  з турботою про парафіяльне життя  відвідав кілька приходів Камінь-Каширського благочиння.

Так, цього дня Архіпастир відвідав тимчасовий переносний храм – скинію Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у селі Раків Ліс. Парафією опікується прот. Ростислав Сіжук.

Нагадаємо, у лютому 2019 року прихильники “ПЦУ” захопили  Свято-Благовіщенський храм, тож віряни Української Православної Церкви змушені з того час молитися у скинії.

Також владика Нафанаїл цього дня відвідав громаду Пророка Божого Іллі, що у Камені-Каширському, яка відбудовує храм на тому місці, де кілька років тому згоріла стара дерев’яна церква. Опікується громадою настоятель храму, благочинний Камінь-Каширського благочиння, прот. Степан Михалюк.

Читати також: Громада Свято-Іллінського храму, що будується у Камені-Каширському, відзначила престольне свято. ФОТО

Ще однією парафією, яку 3 вересня відвідав з Архіпастирським візитом керуючий єпархією була громада Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у селі Олексіївка, настоятелем якої є прот. Богдан Андрійчук. Храм цієї парафії знаходиться на завершальній стадії будівництва.

 

Вас може зацікавити

У Брониці при храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці” відкрили недільну школу

Редактор Головний

Суд скасував постанову слідчого про закриття кримінального провадження щодо побиття неповнолітнього сина священника села Садів

Редактор Головний

У неділю 13-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний