11.8 C
Lutsk
Четвер, 23 Березень, 2023
Волинська єпархія Новини

Владика Нафанаїл відвідав приходи Камінь-Каширського благочиння. ФОТО

У вівторок, 3 вересня, Високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський та Луцький,  з турботою про парафіяльне життя  відвідав кілька приходів Камінь-Каширського благочиння.

Так, цього дня Архіпастир відвідав тимчасовий переносний храм – скинію Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у селі Раків Ліс. Парафією опікується прот. Ростислав Сіжук.

Нагадаємо, у лютому 2019 року прихильники “ПЦУ” захопили  Свято-Благовіщенський храм, тож віряни Української Православної Церкви змушені з того час молитися у скинії.

Також владика Нафанаїл цього дня відвідав громаду Пророка Божого Іллі, що у Камені-Каширському, яка відбудовує храм на тому місці, де кілька років тому згоріла стара дерев’яна церква. Опікується громадою настоятель храму, благочинний Камінь-Каширського благочиння, прот. Степан Михалюк.

Читати також: Громада Свято-Іллінського храму, що будується у Камені-Каширському, відзначила престольне свято. ФОТО

Ще однією парафією, яку 3 вересня відвідав з Архіпастирським візитом керуючий єпархією була громада Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у селі Олексіївка, настоятелем якої є прот. Богдан Андрійчук. Храм цієї парафії знаходиться на завершальній стадії будівництва.

 

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди 425-річчя перенесення Почаївської чудотворної ікони

Редактор Головний

Другого дня Пасхи архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

Архіпастир очолив святкове богослужіння в день Успіння Богородиці у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний