28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській єпархії звершили чин відспівування двох загиблих воїнів

23 листопада клірики Волинській єпархії відспівали двох загиблих на війні воїнів – Михайла Федоріщева та Сергія Іванісіка.

Про це передає Любешівська газета “Нове життя“.

У селі Бірки клірики провести Михайла Федоріщева в останню дорогу прийшли односельці та жителі довколишніх сіл. У Героя залишилися батьки, сестри, дружина та маленький синочок, який народився лише у березні та якого тато не бачив довгих сім місяців, воюючи на передовій.

Відспівування загиблого воїна звершили у храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Очолив заупокійне богослужіння благочинний округи прот. Георгій Поліщук, у співслужінні настоятеля храму прот. Анатолія Мельничука кліриків округи.

Поховали воїна на місцевому цвинтарі.

У селі Люб’язь провели в останню дорогу полеглого захисника Сергія Іванісіка. Воїн загинув 15 листопада внаслідок артилерійського обстрілу, виконуючи бойове завдання на території Луганської області. Попрощатися із земляком-Героєм прийшли сотні людей.

Відспівування загиблого воїна звершили у храму святої великомучениці Параскеви П`ятниці села Люб’язь. Очолив заупокійне богослужіння благочинний округи прот. Анатолій Шкара, у співслужінні настоятеля храму прот. Андрія Дзюби та кліриків округи.

Поховали воїна на місцевому цвинтарі.

Вічна і блаженна пам‘ять Героям!

Вас може зацікавити

19 червня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі 36-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Церква з українським народом у його боротьбі проти російської агресії

Редактор Головний