20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У Свято-Покровських храмах Волинської єпархії молитовно відзначили престольні свята. Оновлено

14 жовтня 2023 року, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, віряни одразу кількох православних громад Волинської єпархії відзначили свої престольні свята.

Так, особливі богослужіння з нагоди престольного свята звершили у Свято-Покровському храмі Луцька, а також прихожани гонимої громали села Воютин та храмів у селах Цумань (Цуманське благочиння), Озерце (Луцький кафедральний округ), Веселе (Білостоцьке благочиння).

Нагадаємо, цього дня престольне свято відзначила і Свято-Покровська парафія села Залізниця (Люб’язького благочиння). Богослужіння очолив керуючий єпархією митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл.  

Зазначимо, що престольне свято кожного православного храму також ще називають його «другою Пасхою». Тож по-справжньому з “пасхальною” радістю цього дня віряни молитися у храмах та просили Покрову Пресвятої Богородиці завжди перебувати поруч з ними та захищати душі й серця від спокус та нечистої сили.

Воютин

Свято-Покровський храм Луцька

Селище Цумань

Село Озерце

Село Веселе

Вас може зацікавити

Без тата залишилась донечка-другокласниця: На Маневиччині клірики єпархії звершили чин похорону загиблого Героя Віктора Білова

Редактор Головний

Підірвався на розтяжці: клірики Цуманського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний

Єпископ Афанасій привітав з Різдвом Христовим гониму громаду с. Брониця. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний