11.7 C
Lutsk
Четвер, 29 Вересень, 2022
Всі новини Календар

9 травня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після Пасхи.

Сщмч. Василія, єп. Амасійського (близько 322).

Прав. Глафіри діви (322). Прп. Іоанникія Девиченського (ХIII) (Серб.). Свт. Стефана, єп. Великопермського (1396). Сщмч. Іоанна пресвітера та чад його мчч. Миколая і Петра (1918).

День Перемоги. Поминання спочилих воїнів.

Євангельські Читання

Діян., 17 зач., VI, 8 – VII, 5, 47-60. Ін., 13 зач., IV, 46-54.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СВ. СТЕФАН ГОВОРИТЬ: “ВСЕВИШНІЙ НЕ У РУКОТВОРНИХ ХРАМАХ ЖИВЕ… ЯКИЙ ДІМ СТВОРИТЕ МЕНІ, ГОВОРИТЬ ГОСПОДЬ, АБО ЯКЕ МІСЦЕ ДЛЯ СПОКОЮ МОГО?”

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ТІЛЬКИ НЕРУКОТВОРНИЙ ХРАМ СЕРЦЯ Є БОГОВМІСНИМ, ЯК СКАЗАВ ГОСПОДЬ: “ХТО ЛЮБИТЬ МЕНЕ, ТОЙ БУДЕ БЕРЕГТИ СЛОВО МОЄ; І ОТЕЦЬ МІЙ ВОЗЛЮБИТЬ ЙОГО, І МИ ПРИЙДЕМО ДО НЬОГО ТА ОБИТЕЛЬ У НЬОГО СТВОРИМО”. ЯК ЦЕ СТВОРЮЄТЬСЯ – НЕОСЯЖНО ДЛЯ НАС; АЛЕ ВОНО ТАК Є, БО ОЧЕВИДНО БУВАЄ, ЩО ТОДІ “БОГ ДАЄ НАМ ХОТІННЯ ТА ДІЮ ЧЕРЕЗ СВОЄ БЛАГОВОЛІННЯ”.

 

НЕ РОЗДУМУЙ ТА ТІЛЬКИ ВІДДАЙ ГОСПОДУ СЕРЦЕ ТВОЄ, А ВІН САМ ВЛАШТУЄ З НЬОГО ХРАМ СОБІ, АЛЕ ВІДДАВ НЕРОЗДІЛЬНО. ЯКЩО БУДУТЬ ЧАСТИНИ НЕВІДДАНІ,ТО З НЬОГО НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВЛАСТУВАТИ ЦІЛІСНОГО ХРаМУ, БО ОДНЕ БУДЕ ГНИЛЕ, ІНШЕ РОЗБИТЕ – І ВИЙДЕ, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВИЙДЕ, ТО ХРАМ З ДІРАМИ, АБО БЕЗ ДАХУ, АБО БЕЗ ДВЕРЕЙ. А В ТАКОМУ ЖИТИ НЕ МОЖНА; ГОСПОДА У НЬОМУ І НЕ БУДЕ. ТІЛЬКИ ЗДАВАТИСЯ БУДЕ, ЩО ЦЕ ХРАМ, А НАСПРАВДІ – ЯКЕСЬ НАГРОМАДЖЕННЯ.

Вас може зацікавити

У кафедральному соборі зібрали продукти для потреб міської лікарні

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті благовірних князів Бориса і Гліба

Редактор Головний

28 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний