18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У Світлу суботу архієпископ Нафанаїл очолив святкову Літургію в Старосільському монастирі. ФОТО

8 травня 2021 року, у суботу Світлої седмиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію в Свято-Василівському храмі Свято-Троїцького Старосільського жіночого монастиря. 

Його Високопреосвященству співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), голова молодіжного відділу єпархії архімандрит Ілля (Вишневський), благочинний Старосільської округи прот. Петро Бугайчук та клірики єпархії.

Під час Літургії були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці Богослужіння була прочитана молитва на роздроблення артоса. 


Частки артоса, отримані в храмі, благоговійно зберігаються віруючими протягом року. Артос вживається в особливих випадках, наприклад, під час хвороб і тяжких переживань та інших життєвих іспитів, часто з Богоявленською водою, і завжди зі словами «Христос воскрес!»

Вас може зацікавити

Святкові богослужіння з нагоди дня пам’яті преподобного Антонія Печерського очолив предстоятель. ВІДЕО

Редактор Головний

У неділю 18-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

У ВДС щоденно моляться за мир в Україні

Редактор Головний