16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Всі новини Календар

10 травня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 2-а після Пасхи. Глас 1.
Посту немає.

Совершается служба на шестьАп. і сщмч. Симеона, сродника Господнього (107). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрав. Тавіфи (I).

Прав. Євлогія странноприїмця (VI). Прп. Стефана, ігумена Печерського, єп. Володимира-Волинського (1094). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПеренесення мощей мч. Авраамія Болгарського (1230).

Сщмчч. Павла та Іоанна пресвітерів, мчч. ПетраМиколаяАвксентіяСергія та мц. Анастасії (1922). Прмц. Марії (1938). Сщмч. Іоанна пресвітера (1941). Прославлення сщмч. Іларіона, архієпископа Верейського (1999).

Євангельські Читання

Діян., 9 зач., III, 19-26. Ін., 6 зач., II, 1-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ПОКАЙТЕСЯ ТА НАВЕРНІТЬСЯ, ЩОБ ЗАГЛАДИЛИ ГРІХИ ВАШІ, НЕХАЙ ПРИЙДУТЬ ЧАСИ ВІДРАДИ ВІД ЛИЦЯ ГОСПОДА”. ТАК ГОВОРИВ СВ. АПОСТОЛ ПЕТРО ІУДЕЯМ, ЯКІ РОЗІП’ЯЛИ ГОСПОДА, ВТІШАЮЧИ ЇХ, ЩО ЗРОБИЛИ ЦЕ ЧЕРЕЗ НЕЗНАННЯ. МИ Ж НЕ ЧЕРЕЗ НЕЗНАННЯ РОЗПИНАЄМО У СОБІ ГОСПОДА ГРІХАМИ СВОЇМИ; АЛЕ МНОГОМИЛОСТИВИЙ І НАС ПРИЙМЕ, КОЛИ КАЄМОСЬ ТА ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО НЬОГО ВІД ВСЬОГО СЕРЦЯ СВОГО. ЦЕ І МИ ЗРОБИЛИ ПІД ЧАС ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ВСЯКИЙ ПРИБІГАВ ДО ГОСПОДА У СЛЬОЗАХ ПОКАЯННЯ ЧЕРЕЗ ГРІХИ СВОЇ, І ЧИМ ЩИРІШЕ ХТО ЦЕ РОБИВ, ТИМ СИЛЬНІШЕ ВІДЧУВАВ ПРОХОЛОДУ ПОМИЛУВАННЯ, ЯКЕ ВИХОДИТЬ ВІД ЛИЦЯ ГОСПОДА, ЧЕРЕЗ РУКИ ТА ДОЗВІЛЬНЕ СЛОВО ІЄРЕЯ БОЖОГО. ТЕПЕР, ЩО НАМ ЗАЛИШАЄТЬСЯ РОБИТИ? БЕРЕГТИСЯ ВІД НОВИХ ПАДІНЬ, ЩОБ ЗНОВУ НЕ ВПАСТИ У ВИНУ РОЗПИНАННЯ ГОСПОДА.

 

АПОСТОЛ ГОВОРИТЬ, ЩО ГОСПОДА ІІСУСА НЕБО ПРИЙНЯЛО ТІЛЬКИ ДО РОКІВ ВЛАШТУВАННЯ ВСІХ. ПОТІМ ВІН ЗНОВУ ПРИЙДЕ ТА СТВОРИТЬ СУД. ЯКИМИ ОЧИМА ПОДИВЛЯТЬСЯ НА НЬОГО ТІ, ЯКІ ПРОТКНУЛИ ЙОМУ РЕБРА! АДЖЕ І НАМ ДОВЕДЕТЬСЯ СТОЯТИ СЕРЕД ЇХ, ЯКЩО ПЕРЕСТАНЕМО ПРИНОСИТИ ПЛОДИ ПОКАЯННЯ ТА ПОВЕРНЕМОСЯ НА СТАРЕ.

Вас може зацікавити

Напередодні Неділі 18-ї після П’ятидесятниці Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

28 серпня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі Торжества Православ’я архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний