13.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Зі сльозами на очах, скорботою та біллю: У Вишневі поховали захисника Петра Гаражджука, який загинув за Україну

7 червня війна прийшла у село Вишнів Підгайцівської громади, куди прибув Петро Гаражджук. Про це повідомляє прес-служба Підгайцівської ОТГ. 

Загиблого Героя зустрічали зі сльозами на очах, скорботою та біллю від непоправної втрати  рідних, односельчан, побратимів,  з квітами та на колінах, щоб віддати належну шану та провести в останню путь.

Відспівування очолив благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк. Також молилися за упокій захисника настоятель місцевого храму святого великомученика Дмитрія Солунського с. Вишнів ієрей Павло Чамахуд та духовенство із навколишніх сіл.

У цей сонячний, проте сумний день багатьом близьким, які знали та товаришували з Петром було важко повірити, що його вже немає серед живих.

«Відкритий до людей, щирий, турботливий, працьовитий… Любив людей, повсякчас дбав про родину і рідне село, справжній господар ..», – так характеризували односельчанина місцеві.

На подвір’ї рідної оселі Петра – у селі Вишнів родина, мешканці, духовенство, представники місцевої влади, військові спільно молилися за душу убитого загарбниками Петра.

Від батьківської хати траурна хода у супроводі оркестру прямувала до Храму Св. великомученика Димитрія Солунського, де відспівали бійця та поховали на місцевому кладовищі села Вишнів поруч церкви.

Вас може зацікавити

28 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

26 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Клірики Михнівського благочиння звершили Чин похорону 42-річного воїна

Редактор Головний