Вівторок, 31 Січень, 2023
Волинська єпархія Новини

У неділю другу після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

21 червня 2020 року, у неділю другу після П’ятидесятниці та день пам’яті Всіх Святих в землі Руській просіявших, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Цього дня Преосвященнішому владиці співслужили настоятель собору прот. Володимир Яцишин,  пресекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко та клірики храму.

Опісля прочитання Євангелія владика виголосив слова проповіді, у якій пояснив новозавітні читання, котрі вірні чули у храмі.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я  і упокій медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля відпусту владика Афанасій привітав  медичних працівників з їх професійним святом та побажав здоров’я тілесного і душевного, а також, щоби усі медики приступали до роботи з молитвою. Згодом хор проспівав многоліття.

Проповідь у день пам’яті Всіх Святих, у землі Руській просіявших

Вас може зацікавити

Свято-Стефанівська парафія с. Усичі Луцького р-н відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій привітав з Різдвом Христовим гонимі громади Горохівського та Берестечківського округів

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ФОТО

Редактор Головний