9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У Волинській духовній семінарії відбулися вступні іспити. ФОТО

Щороку юнаки з Волинської та інших єпархій Української Православної Церкви, відчувши у собі поклик служити Богу і Церкві у священному сані, подають документи до Волинської духовної семінарії з метою здобути богословську освіту у цій духовній школі.

Відповідно, ті хлопці та дівчата, які бажають отримати спеціальні знання для керівництва церковними хорами, поступають на навчання до регентського відділення, що діє при ВДС, – йдеться на офіційному сайті ВДС.

У вівторок, 20 серпня, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у ВДС відбулися вступні іспити.

Після ранішніх молитов і молебню перед початком усілякої доброї справи відбулася реєстрація абітурієнтів, після якої й розпочалися іспити.

Першим з них був письмовий екзамен, який традиційно проводиться з метою перевірки грамотності абітурієнтів. По обіді абітурієнти склали іспит з церковного співу та читання церковно-слов’янською мовою.

Також відбувся і найважливіший з екзаменів – перевірка тих початкових богословських знань абітурієнтів, які є необхідними для початку навчання у духовній семінарії. Таким чином, абітурієнти склали іспит на знання ними догматичних істин Православної віри, Священної, тобто біблійної, історії та богослужіння Православної Церкви.

Отож, відповідно до результатів вступних іспитів, на богословське відділення були зараховані 15 юнаків.

У своєму слові до вже, фактично, студентів І курсу ВДС ректор духовної школи архімандрит Євменій (Михалевський) побажав терпіння та Божого благословення у справі майбутнього здобуття богословських знань.

Костянтин Олексюк

Вас може зацікавити

18 сповідників віри: преподобний Амфілохій Почаївський. ВІДЕО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав третю частину Покаянного канону у Свято-Хрестовоздвиженському храмі

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія Почаївського

Редактор Головний