9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Календар

21 червня 2020 року – календар з повчанням

Неділя 2-га після П’ятидесятниці, Всіх святих у землі Руській просіявшихГлас 1.
Петрів піст.
Дозволяється риба.

Совершается служба на шестьВмч. Феодора Стратилата (319). Совершается служба с полиелеемСобор всіх преподобних и Богоносних отців, на Святій Горі Афон просіявших.

Прп. Єфрема, Патр. Антіохійського (545). Прп. Зосими Фінікійського (VI). Свт. Феодора, єп. Суздальського (1023). Знайдення мощей блгвв. кнн. Василія і Константина Ярославських (1501).

Ярославської (XIII) та Урюпинської (1821) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Ев. 2-е, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Лит. – Рим., 81 зач. (от полу́), II, 10-16. Мф., 9 зач., IV, 18-23. Свв.: Евр., 330 зач., XI, 33 – XII, 2. Мф., 10 зач., IV, 25 – V, 12.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ПОКЛИКАВ ГОСПОДЬ ПЕТРА ТА АНДРІЯ, І ВОНИ ВІДРАЗУ Ж ЗАЛИШИЛИ ВСЕ ТА ПІШЛИ ЗА НИМ. ПОКЛИКАВ ІАКОВА ТА ІОАННА, І ВОНИ ВІДРАЗУ Ж ЗАЛИШИЛИ ВСЕ ТА ПІШЛИ ЗА ГОСПОДОМ. ЧОМУ Ж ВОНИ ТАК ШВИДКО І З БАЖАННЯМ ПІШЛИ?

ВІД ТОГО, ЩО ПОБАЧИЛИ КРАЩЕ. ТАКИЙ ОТ ЗАКОН У НАС В ДУШІ, ЩО, ВКУСИВШИ ТА ПОЗНАВШИ КРАЩОГО, ВОНА ВІДВЕРТАЄТЬСЯ ВІД НЕДОБРОГО ТА ПОЛИШАЄ ЙОГО.

ТУТ ВІДБУВАЄТЬСЯ ТЕ Ж, ЩО ГОСПОДЬ ПОКАЗАВ У ПРИТЧІ ПРО СКАРБ, СХОВАНИЙ У СЕЛІ, І ПРО БІСЕР ДОРОГОЦІННИЙ. ЦЕЙ СКАРБ ТА БІСЕР – ЦЕ ВІРА В ГОСПОДА І СПІЛКУВАННЯ З НИМ ПО СИЛІ ВІРИ.

ВЛАСНИКАМИ ЦЬОГО МИ НАЗИВАЄМОСЬ ЩЕ ПІД ЧАС ХРЕЩЕННЯ. ЧОГО Ж МИ ТАК МАЛО ЦІНУЄМО ТАКИЙ СКАРБ, МАЙЖЕ НЕ ЦІНУЮЧИ, МІНЯЄМО НА НІЩО? ВІД ТОГО, ЩО ЧАС ВИХОВАННЯ НЕ ВВОДИТЬ НАС У СМАК ЦЬОГО СКАРБУ, І ВІН СТАЄ ЧУЖИЙ НАШОМУ СЕРЦЮ.

СЕРЦЕ НАШЕ НЕ ЗНАЄ ЦЬОГО КРАЩОГО. ВОНО ЗНАЄ ТІЛЬКИ ТЕ, ЩО З ПОГАНОГО МЕНШ ПОГАНЕ, А ЩО БІЛЬШ, І НА ЦЬОМУ ФОРМУЄ СВІЙ ПОГЛЯД.ТУТ І ПРИЧИНА УСЯ, ВІД ЧОГО ОДНИХ КЛИЧЕ ГОСПОДЬ І ВОНИ ЙДУТЬ, А МИ,  ПРИЗВАНІ, ВТІКАЄМО ВІД НЬОГО.

Вас може зацікавити

5 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний