-4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 1 Грудень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Хрестопоклонну неділю Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі. ФОТО

19 березня 2023 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.   

Високопреосвященнішому владиці співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель собору протоієрей Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді та розповів вірянам про Хрест Христовий та особистий хрест кожного християнина.

На завершення Літургії під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…» священнослужителі  поклонились Чесному Древу Животворчого Хреста Господнього.

Вас може зацікавити

24 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ відкрила у Луцьку соціальну їдальню для півтори сотні нужденних

Редактор Головний

Свято-Iоанно-Богословська громада Луцька молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний