17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

21 листопада 2021 року – календар з повчанням

Неділя 22-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Совершается служба с полиелеемСобор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Архангелів ГавриїлаРафаїлаУриїлаСелафіїла, ІєгудиїлаВарахіїла та Єреміїла.

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 11-е, Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – Гал., 215 зач., VI, 11-18. Лк., 39 зач., VIII, 41-56. Безплотних: Євр., 305 зач., II, 2-10. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ІАІР голосно ПРИ ВСІХ ВПАВ ДО НІГ СПАСИТЕЛЯ, МОЛИВ ГОСПОДА ПРО ЗЦІЛЕННЯ ДОЧКИ СВОЄЇ, ТА БУВ ПОЧУТИЙ. ГОСПОДЬ НІЧОГО НЕ СКАЗАВ, А ВІДРАЗУ Ж ВСТАВ ТА ПІШОВ ДО НЬОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

НА ШЛЯХУ ДО ІАІРА БУЛА ЗЦІЛЕННА КРОВОТОЧИВА ЖІНКА, ЗВИЧАЙНО Ж, ТЕЖ НЕ БЕЗ МОЛИТВИ З ЇЇ СТОРОНИ, ХОЧА ВОНИ І НЕ ЗВЕРТАЛАСЯ СЛОВОМ І НЕ ПАДАЛА ДО НІГ ГОСПОДА: У НЕЇ БУЛА СЕРДЕЧНА МОЛИТВА ВІРИ. ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЇЇ ТА ДАВ ЗЦІЛЕННЯ. ТУТ ВСЕ ЗВЕРШИЛОСЯ ПОТАЄМНО. КРОВОТОЧИВА СЕРЦЕМ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ГОСПОДА; ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЦЕ ПРОХАННЯ СЕРЦЯ ТА ЗАДОВОЛЬНИВ ПРОХАННЯ.

 

У ЦІЄЇ ЖІНКИ ТА В ІАІРА МОЛИТВА ЗА СУТТЮ СВОЄЮ ОДНА, ХОЧА І МОЖНА РОЗРІЗНЯТИ У НИХ ПЕВНІ СТЕПЕНІ. ТАКІ ОСЬ МОЛИТВИ, ПОВНІ ВІРИ, СПОДІВАННЯ ТА ВІДДАНОСТІ, НІКОЛИ НЕ БУВАЮТЬ НЕ ПОЧУТІ.

 

ІНКОЛИ ГОВОРЯТЬ: “МОЛЮСЯ, МОЛЮСЯ, А МОЛИТВА МОЯ ВСЕ-ТАКЕ НЕ ЧУЄТЬСЯ”. АЛЕ ПОТРУДИСЯ ДІЙТИ ДО МІРИ МОЛИТВИ, НЕВІДМОВНОЇ, ТИ І ПОБАЧИШ, ЧОМУ ВОНА НЕ ПОЧУТА. ЯКЩО ТИ БУДЕШ У МОЛИТОВНОМУ СТАНОВИЩІ, ЯК ІАІР, ЧИ В ПРОСТОМУ ЗВИЧАЙНОМУ, ЯК ВСІ, ХТО НАВКОЛО, ПОДІБНО КРОВОТОЧИВІЙ, КОЛИ ПОЧНЕТЬСЯ У СЕРЦІ ТВОЄМУ СПРАВЖНЯ МОЛИТВА, ВОНА БЕЗСУМНІВНО ВВІЙДЕ ДО ГОСПОДА ТА СХИЛИТЬ ЙОГО НА МИЛІСТЬ.

 

УСЯ СПРАВА В ТОМУ, ЯК ДІЙТИ ДО ТАКОЇ МОЛИТВИ. ТРУДИСЯ І ДІЙДЕШ. ВСІ ЧИНИ МОЛИТОВНІ МАЮТЬ В СВОЇЙ ОСНОВІ ПІДНЕСТИ МОЛИТВЕННИКІВ ДО ТАКОЇ МІРИ МОЛИТВИ, І ВСІ, ХТО РОЗУМНО ПРОХОДИТЬ ЦЕЙ МОЛИТОВНИЙ КУРС, ДОСЯГАЮТЬ МЕТИ СВОЄЇ.

Вас може зацікавити

4 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Проповідь у неділю 27-а після П’ятидесятниці

Редактор Головний

17 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний