9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

Вікарний єпископ Афанасій взяв участь у святкуваннях на Джерелі праведної Анни. ФОТО

7 серпня 2020 року, у день Успіння праведної Анни, з благословення керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла, вікарний архієрей єпископ Камінь-Каширський Афанасій взяв участь у святкуваннях на скиту на честь праведної Анни у селі Онишківці Дубенського району Рівненської області. 

День Успіння праведної Анни в с. Онишківці святкується по-особливому, адже храм та монастир на святому джерелі освячені на Її честь.

З цієї нагоди в обителі було звершено ряд святкових заходів.

Головною частиною свята стала Божественна літургія, яку на подвір’ї обителі поряд зі святим джерелом очолив архієпископ Гурій (Кузьменко). Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Дубенський Пимен та вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій та численне духовенство, що прибуло з різних єпархій УПЦ.

За літургією молилися за мир в нашій країні.

Опісля Божественної літургії архієреї УПЦ привітали матушку-ігуменю Михаїлу (Заєць) та всіх гостей зі святом та побажали всім доброго здоров’я та укріплення в Православній Вірі.

За традицією звершили хресний хід на джерело, де було відслужено Мале Освячення Води, опісля якого владики окропили всіх святою водою.

Велика кількість людей збирається на святе джерело, щоб помолитися та окунитися в святій воді для укріплення духовних та тілесних сил.

 

Вас може зацікавити

Православний дитячий табір «Стежина добрА» запрошує на відпочинок у 2024 році. АНОНС

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ФОТО

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Про чаклунів (відео)

Редактор Головний