20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини УПЦ

Хрест – це знамено нашої перемоги, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну розповів про значення Святого Хреста у житті віруючої людини, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Святий Хрест є джерелом благодатної сили, тому що на ньому розіп’явся наш Спаситель і Господь. На Хресті Господь знищив рукописання наших гріхів, на Хресті Господь звільнив нас від влади диявола, визволив нас від його руки. І Хрест після того, як Спаситель на ньому добровільно розіп’явся, став зі знаряддя прокляття, знаряддям слави, знаряддям благодатної Божественної сили», — сказав Першосвятитель.
За словом Блаженнішого владики, «та людина, яка поклоняється Хресту, яка молиться перед Хрестом Тому, Хто розіп’явся на ньому, тобто Спасителю, одержує від Святого Животворящого Хреста необхідну силу, яка потрібна кожному із нас, щоб успішно рухатися по шляху Святого і Великого посту».
«Святий Хрест — це знамено нашої перемоги, — продовжив Архіпастир, — тому кожна людина, якщо себе рахує християнином, повинна носити хрестик на грудях, осіняти себе хрестом і вранці, і ввечері, і коли сідає вкусити їжу, коли встає після їжі, коли вирушає в дорогу — вона завжди повинна перехрестити себе, щоб через це дійство отримати від Бога силу і благодать, яка допомагає нам звершувати те, що ми маємо намір звершити», — зазначив Блаженнійший владика.

Вас може зацікавити

ЧОМУ ЦЕРКВА ТАК ДБАЙЛИВО ЗБЕРІГАЄ ЦЕРКОВНОСЛОВ’ЯНСЬКУ МОВУ?

Редактор Головний

27 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

12 вересня Православна Церква вшановує святого благовірного князя Олександра Невського

Редактор Головний