23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У день Успіння Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

Його Високопреосвященству співслужили настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики собору.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за церкву та мир в Україні.

Читати також: Успіння Пресвятої Богородиці, або Чому православні християни святкують смерть і радіють при цьому?

На Малому вході, з благословіння Предстоятеля та з нагоди 50-річчя з дня народження, Високопреосвященніший владика нагородив духівника кафедрального благочиння м. Луцьк свящ. Олега Миронюка правом носіння митри за богослужінням та возвів його у сан протоієрея.

Також з нагоди 35-річчя служіння у сані диякона, з благословіння Предстоятеля, архідиякон Ростислав Петров був нагороджений орденом святителя Миколая Чудотворця.

Після заамвонної молитви був звершений чин славлення, після якого архіпастир прочитав молитву за учнів та вчителів які от-от розпочнуть навчання.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до прихожан зі словом проповіді, у якій розповів історію свята Успіння Божої Матері та наголосив на великій участі Пресвятої Богородиці у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Успіння Пречистої Діви, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах та завжди просити молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад  Православної Церкви.

Наостанок владика ще раз привітав усіх зі святом та благословив усіх.

Читати також: Проповідь у день свята Успіння Пресвятої Богородиці

 

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій освятив Недільну школу у с. Веснянка

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ запрошує на 5-ий фестиваль талановитих людей з особливими потребами

Редактор Головний

Єпископ Афанасій взяв участь у святкуваннях в Городоцькому монастирі. ФОТО

Редактор Головний