7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

У день Благовіщення архієпископ Нафанаїл звершив священницьку хіротонію у кафедральному соборі. ФОТО

7 квітня 2021 року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

Під час Літургії Архіпастир звершив священницьку хіротонію над студентом 4-го класу Волинської духовної семінарії дияконом Іваном Кузьмінським.

Після завершення богослужіння Архіпастир виголосив проповідь. Владика розповів вірним про обставини і значення події, яка святкується сьогодні.

У цей день, день Благовіщення, Господь прийшов у світ (на Різдво Господь народився в світ, але Він тоді вже прийшов в світ). Тому Благовіщення називається малою Пасхою. Це початок того спасительного подвигу, який Господь зробив на землі в ім’я відкуплення і спасіння людини. І цей подвиг завершився великою Пасхою – світлим Христовим Воскресінням. І ми дякуємо Господу за ту любов, яку Він виявляв і виявляє до людей. Коли ми не можемо покаятися, не можемо виправитися, Бог приходить на землю. Він приймає плоть і кров людську, щоб взяти на Себе всі людські гріхи, розіп’яти їх, знищити на хресті і повернути нам загублений Рай, повернути нам можливість бути причасниками тієї радості, щастя і блаженства, заради яких Господь створив людину.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія УПЦ придбала позашляховик для евакуації поранених воїнів ЗСУ

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив урочисте Пасхальне Богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія організовує паломницькі поїздки у грудні

Редактор Головний