-0.6 C
Lutsk
П’ятниця, 27 Січень, 2023
Відео Волинська єпархія Всі новини Фото

У день свята Богоявлення архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ОНОВЛЕНО

19 січня 2022 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Архіпастирю співслужили вікарій Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій, ігумен Фотій (Бегаль), настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального собору.

Хрещення Господнє від святого Іоанна Предтечі описує святий євангеліст Матфей словами: «Хрестившись, Іісус вийшов зразу ж з води, – і ось, розкрились Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Котрий сходив, як голуб, і спускався на Нього» (Мф. 3:16). У цей час почувся голос Божий з неба: «Цей є Син Мій Улюблений, у Котрому Моє благовоління» (Мф. 3:17). Таким чином Бог, єдиний по природі та троїчний в іпостасях, явив Себе світу, через що свято Хрещення має назву Богоявлення.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та одужання хворих.

Наприкінці Божественної літургії Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді, після чого владика звершив чин великого освячення.

Читати також: Як можна і як не можна святкувати Хрещення Господнє?

Вас може зацікавити

Секретар та благочинні Волинської єпархії вшанували загиблих захисників України. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Для тих, хто вважає, що їм нема чого сказати на сповіді

Редактор Головний

16 січня 2023 року – православний календар

Редактор Головний