Вівторок, 31 Січень, 2023
Всі новини УПЦ

Коли свята вода подіє на людину?

У своїй проповіді в день свята Хрещення Господа нашого Іісуса Христа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій дав духовну настанову щодо святої води, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Як пояснив Архіпастир, під час Великого освячення води читаються святі молитви, через які на агіасму сходить благодать Божа і дає силу перемагати всяке зло.

«Розумна та людина, яка святу воду бере додому, п’є щодня, вмиває себе. Але це потрібно робити з молитвою. А не просто приймати, як ліки. Свята вода – це велика святиня», — підкреслив владика.

Причому, як додав Предстоятель, свята вода діє на людину повною мірою саме тоді, коли вона намагається берегти себе від гріха та живе за Законом Божим.

Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанову, як правильно поводитися зі святою водою вдома.

«Святу воду візьміть додому, окропіть нею своє житло, все, що є в домі — і свійських тварин, і худобу також. Все окропляється святою водою, тому що все потребує благодаті Божої, все живе Божественною силою. Адже Бог дарує благодать для всього творіння, з яких людина є найвищою. Тому ми повинні намагатися жити так, щоб виглядати як найвище Божественне творіння, а не уподібнюватися через пристрасті до скотини безсловесної», — зазначив він.

Його Блаженство побажав насамкінець Божої допомоги у проведенні життя в молитві, благочесті, аби досягти Вічного спасіння.

Вас може зацікавити

Клірики Волинської єпархії доставили майже 5 тонн допомоги на Миколаївщину

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл зустрівся із представниками реабілітаційного центру МАА у Луцьку

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Про воскресіння Господом праведного Лазаря (відео)

Редактор Головний