-0.6 C
Lutsk
Неділя, 4 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння у день престольного свята луцького храму на честь прв. Іоанна Кронштадського

2 січня 2022 року, у неділю 28-у після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців та день пам’яті святого праведного Іоанна Кронштадтського, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив богослужіння з нагоди престольного свята нижнього храму Хрестовоздвиженського храму Луцька, що в районі Теремно.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії та настоятель парафії прот. Миколай Бондарук, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Ківерцівської округи прот. Олександр Кондратюк, благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов, настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин, голова Просвітницького відділу прот. Валентин Марчук, клірики храму та єпархії.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді. Владика пояснив вірянам важливі особливості родоводу Господа Іісуса Христа. Архіпастир розповів про пращурів Спасителя по плоті та пояснив, чому у Його родоводі не тільки праведники.

На завершення був звершений чин славлення перед іконою святого праведного Іоанна Кронштадтського, а вірян окропили святою водою.

Вас може зацікавити

1 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі 2-ої Великого посту архієпископ Нафанаїл звершив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Предстоятель: Чому не можна хизуватися своїми добрими справами

Редактор Головний