3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У Брониці при храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці” відкрили недільну школу

4 вересня 2021 року, при храмі в честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці” с. Брониця відкрилась недільна школа для понад 40 дітей.

З цієї нагоди влаштували справжнє свято, розпочали яке молебнем у храмі. Опісля діти познайомилися з сучасним класом, де будуть вивчати Закон Божий.

Свято продовжилося смакуванням солодкого столу та піци, після чого дітей забавляли чудові аніматори, також для присутніх влаштували бульбашкове шоу.

На завершення свята діти отримали святкові подарунки і з гарним настроєм та чудовими емоціями розійшлися по домівках в очікуванні наступного заняття в недільній школі.

Нагадаємо, вірні канонічної Української Православної Церкви села Брониця на початку 2019 року залишилися просто неба, тоді у них силоміць відібрали храм, у який вони і їхні прадіди ходили багато десятиліть. Віряни продовжили збиратися на молитву спочатку у сільській хатині, потім у тимчасовому храмі, а в листопаді 2020 року розпочали будівництво повноцінного храму. 

7 липня 2021 року архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив чин освячення та першу Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця”.

 

Вас може зацікавити

16 листопада 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Неділю 21-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний