16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у Брониці, побудований за 8 місяців. ФОТО

7 липня 2021 року, у день свята Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив престол і звершив першу Божественну Літургію у храмі на честь Ікони Божої Матері “Скоропослушниця” села Брониця Камінь-Каширського району.

Цього дня Високопреосвященнішому владиці співслужили благочинний Олексіївського округу прот. Богдан Андрійчук, настоятель храму ієрей Назарій Приймак, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та гості у священному сані.

На Малому вході керуючий єпархією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, відзначив настоятеля храму високою церковною нагородою – хрестом з прикрасами.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл відзначив активних прихожан медалями “Волинської ікони Божої Матері”, благословенними грамотами та звернувся до усіх присутніх з вітальним словом.


Нагадаємо, вірні канонічної Української Православної Церкви села Брониця на початку 2019 року залишилися просто неба, тоді у них силоміць відібрали храм, у який вони і їхні прадіди ходили багато десятиліть.

Після сумнозвісних подій віруючі не втратили віру і надію на милосердя Боже, почавши звершувати богослужіння у пристосованій під храм старенькій сільській хатині. Проте в червні 2020 року молитовне життя парафії продовжилося уже в тимчасовій Церкві, яку прихожани збудували менш ніж за місяць, і восени минулого року розпочали будівництво нового храму уже в честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці”.
І саме після цієї події з Божою допомогою прихожани приступили до зведення храму, і за короткий проміжок часу силами і зусиллями парафіян уже повстав храм, на якому і відбулося встановлення куполів і Хрестів.

Вас може зацікавити

15 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Владика Нафанаїл відвідав приходи Камінь-Каширського благочиння. ФОТО

Редактор Головний

Проповідь у Неділю перед Різдвом Христовим, Св. Отців

Редактор Головний