0.1 C
Lutsk
Середа, 29 Листопад, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Преображення Господнього Архіпастир очолив святкове богослужіння в кафедральному соборі

19 серпня 2023 року, у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

Під час Богослужіння керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію.

Після Літургії митрополит Нафанаїл звернувся до пастви зі словом проповіді, у якій пояснив вірянам значення Преображення Господнього на горі Фавор.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією прочитав особливі молитви з проханням про благословіння плодів нового врожаю. Архіпастир окропив святою водою паству, а також виноград і фрукти, які принесли віряни.

Вас може зацікавити

Тілесне здоров’я не допомагає людині, якщо вона має душевні недуги, – Предстоятель

Редактор Головний

24 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Проповідь у неділю першу після П’ятидесятниці, Всіх Святих

Редактор Головний