9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Відео Основи православ'я УПЦ

Тільки щира терпелива молитва приносить священні плоди, – Предстоятель. ВІДЕО

21 вересня 2019 року в ефірі телеканалу «Інтер» вийшов сорок восьмий випуск щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель розповів про Різдво Пресвятої Богородиці і підкреслив, що у святих праведних богоотців Іоакима і Анни ми, передусім, навчаємося терпеливій молитві.

«Ми навчаємося у св. Іоакима і Анни, як треба молитися. Велика і терпелива молитва приносить великі священні плоди, мала молитва з малим терпінням приносить малі плоди», — зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятель нагадав, що Пресвята Богородиця народила Спасителя світу, Який від Неї взяв плоть і кров людську і став людиною, щоб нас зробити Божими дітьми і возвести на Небо.

Читати також: Що не можна робити у день Різдва Пресвятої Богородиці?

«Він зійшов з Неба на землю, щоб нас із землі возвести на Небо, Він прийшов на землю, щоб взяти на себе загальнолюдські гріхи, які нас розділяли з Богом, щоб на Хресті розірвати рукописання гріхів і зробити нас знову Божими благословенними дітьми», — зауважив Архіпастир.

Його Блаженство закликав усіх до терпеливої молитви: «Молімося, брати і сестри, Богові кожен, як вміємо, молімося терпеливо, просімо Бога, щоб Господь подарував спасіння душі, щоб Господь подарував мир нашій країні, щоб Господь подарував силу, мужність і рішучість любити один одного, простити один одному і терпіти один одного. Молімося, щоб Господь благословив всіх нас!»

Читати також: Проповідь у день Різдва Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Нехай світло Воскресіння Христового осяє нашу Україну та наш народ, наших воїнів, які мужньо стоять на полі брані, – Предстоятель

Редактор Головний

Митрополит Антоній: Церква є єдиною нагодою з’єднатися з Христом

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив Літургію у Велику Суботу

Редактор Головний