15 C
Lutsk
Неділя, 11 Червень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі Луцька. ФОТО

21 вересня 2019 року, у день двунадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі міста Луцька, громада якого сьогодні відзначає престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму й віце-секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Мучак, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов та клірики Волинської єпархії, – йдеться на офіційному сайті єпархії. 

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн.

По закінченні Літургії та Хресного ходу архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.

Архіпастир розповів історію свята Різдва Пресвятої Богородиці та підкреслив величний подвиг батьків Пресвятої Діви – Іоакима і Анни, які незважаючи на всі труднощі, насмішки й випробування, продовжували возносити молитви й просити Всевишнього Бога про дарування дитини, яку вони обіцялись присвятити на служіння Господу.

Архієпископ Нафанаїл закликав духовенство й прихожан протягом всього життя брати приклад з величної віри богоугодних Іоакима й Анни і як вони ніколи не впадати у відчай, маючи беззаперечну надію на Боже милосердя.

У свою чергу, настоятель місцевого храму протоієрей Валерій висловив щиру подяку владиці Нафанаїлу, собору духовенства, присутнім прихожанам й гостям за щиру молитву й попрохав у архіпастиря благословення на подальші труди на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Дев’ятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Просимо про допомогу для Вадима Тимчишина, учасника АТО, якому необхідна термінова операція із заміни суглобів

Редактор Головний

У Волинській єпархії звершили чин відспівування двох загиблих воїнів

Редактор Головний