1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі Луцька. ФОТО

21 вересня 2019 року, у день двунадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі міста Луцька, громада якого сьогодні відзначає престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму й віце-секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Мучак, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов та клірики Волинської єпархії, – йдеться на офіційному сайті єпархії. 

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн.

По закінченні Літургії та Хресного ходу архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.

Архіпастир розповів історію свята Різдва Пресвятої Богородиці та підкреслив величний подвиг батьків Пресвятої Діви – Іоакима і Анни, які незважаючи на всі труднощі, насмішки й випробування, продовжували возносити молитви й просити Всевишнього Бога про дарування дитини, яку вони обіцялись присвятити на служіння Господу.

Архієпископ Нафанаїл закликав духовенство й прихожан протягом всього життя брати приклад з величної віри богоугодних Іоакима й Анни і як вони ніколи не впадати у відчай, маючи беззаперечну надію на Боже милосердя.

У свою чергу, настоятель місцевого храму протоієрей Валерій висловив щиру подяку владиці Нафанаїлу, собору духовенства, присутнім прихожанам й гостям за щиру молитву й попрохав у архіпастиря благословення на подальші труди на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Півтора року вважали зниклим безвісти: клірики Любешівського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний

Священники єпархії привітали з Різдвом Христовим вірян Копачівської округи, у яких відібрали храми

Редактор Головний

Православна громада села Залаззя Любешівського благочиння молитовно відзначила 250-річний ювілей храму

Редактор Головний