7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Святині відвідали усі парафії Любешівського благочиння: Закінчився 14-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Чотирнадцятий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, розпочався із відвідин православної парафії у селі Люб’язь. А вже опісля святині перевезли до храму у село Дольськ, де звершили Божественну літургію.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

Читати також: І хлопчина вийшов за село, щоб зустріти Богородицю: Завершився тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

14 жовтня хрестохідці також відвідали парафії у таких селах, як Хоцунь, Гірки, Ветли, Невір, Мала Глуша та Щитинь. На цьому хресний хід храмами Любешівського благочиння завершився, а вже о 20 годині цього ж дня ікони та мощевик зустрічали у селі Видерта, що на Камінь-Каширщині.

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічають Богородицю у своїх селах. Традиційно у храмах, які відвідують хрестохідці, служать молебень з акафістом.

Люб’язь

Дольськ

Хоцунь

Гірки

Ветли

Невір

Мала Глуша

Щитинь

Видерта

Вас може зацікавити

Вітання Предстоятеля єпископу Волинському і Луцькому Нафанаїлу з 60-річчям з дня народження

Редактор Головний

Мир і духовне блаженство потрібно шукати не в багатстві і розвагах, а в Церкві, – Митрополит Онуфрій. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування у день престольного свята луцького храму на честь св. Марії Магдалини

Редактор Головний