4.7 C
Lutsk
Неділя, 28 Листопад, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

І хлопчина вийшов за село, щоб зустріти Богородицю: Завершився тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, розпочався із Божественної літургії, яку звершили у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського у селищі Любешів.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

13 жовтня хрестохідці також відвідали парафії у таких селах, як Курінь, Деревок, Цир, Бихів, Залаззя, Бірки, Погулянка та Велика Глуша.

Читати також: Люди йдуть, як на Пасху: Закінчився дванадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічають Богородицю у своїх селах.

Жителі села Бихів, зустрічаючи святині, виклали квітами майже 4 км дороги. А 5-річний хлопчина, який проживає у Бихові, навіть вийшов 2 км за село, щоб особисто зустріти хресний хід та Богородиця. Якщо і ми будемо мати таку ж віру, як у цієї дитини, то на нашу країну, безперечно, чекає мир та процвітання.

У храмах, які відвідують хрестохідці, традиційно служать молебень з акафістом.

У селі Велика Глуша біля ікон Божої Матері ввечері відслужили Всенічне бдіння, а опівночі звершать Божественну літургію.

Завтра ж, у день свята Покрову Божої Матері, з 9 до 11 години святині будуть перебувати у селі Дольськ. Православна громада відзначає своє престольне свято.


Прихід таких святинь у село чи містечко, як зазначають самі жителі, для них як друга Пасха. Передусім, люди моляться за мир Божий, адже тільки він може привести кожного до головної цілі життя християнина – до спасіння.

Любешів

Курінь

Деревок

Цир

Бихів

Залаззя

Бірки

Погулянка

Велика Глуша

Вас може зацікавити

Напередодні престольного свята Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у храмі на честь св. Марії Магдалини у Луцьку

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав третю частину Великого канону у храмі при Волинській духовній семінарії. ФОТО

Редактор Головний

У п’ятницю третьої седмиці Великого посту єпископ Афанасій звершив Літургію Передосвячених Дарів

Редактор Головний