2.9 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

І хлопчина вийшов за село, щоб зустріти Богородицю: Завершився тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Тринадцятий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, розпочався із Божественної літургії, яку звершили у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського у селищі Любешів.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

13 жовтня хрестохідці також відвідали парафії у таких селах, як Курінь, Деревок, Цир, Бихів, Залаззя, Бірки, Погулянка та Велика Глуша.

Читати також: Люди йдуть, як на Пасху: Закінчився дванадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічають Богородицю у своїх селах.

Жителі села Бихів, зустрічаючи святині, виклали квітами майже 4 км дороги. А 5-річний хлопчина, який проживає у Бихові, навіть вийшов 2 км за село, щоб особисто зустріти хресний хід та Богородиця. Якщо і ми будемо мати таку ж віру, як у цієї дитини, то на нашу країну, безперечно, чекає мир та процвітання.

У храмах, які відвідують хрестохідці, традиційно служать молебень з акафістом.

У селі Велика Глуша біля ікон Божої Матері ввечері відслужили Всенічне бдіння, а опівночі звершать Божественну літургію.

Завтра ж, у день свята Покрову Божої Матері, з 9 до 11 години святині будуть перебувати у селі Дольськ. Православна громада відзначає своє престольне свято.


Прихід таких святинь у село чи містечко, як зазначають самі жителі, для них як друга Пасха. Передусім, люди моляться за мир Божий, адже тільки він може привести кожного до головної цілі життя християнина – до спасіння.

Любешів

Курінь

Деревок

Цир

Бихів

Залаззя

Бірки

Погулянка

Велика Глуша

Вас може зацікавити

На кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської встановили ще один купол

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав третю частину Покаянного канону у Свято-Хрестовоздвиженському храмі

Редактор Головний

У Неділю про блудного сина архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію

Редактор Головний