17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Відео Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл освятив престол Свято-Благовіщенського храму у Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

26 жовтня 2021 року, у день вшанування Іверської ікони Божої Матері, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив престол Свято-Благовіщенського храму Луцька, що у районі 40-го кварталу.

Його Високопреосвященству цього дня співслужили секретар єпархії прот. Миколай Бондарук, віцесекретар єпархії прот. Валерій Мучак, настоятель парафії прот. Володимир Літвенчук, клірики єпархії та гості у священному сані.

На Малому вході, з благословіння Предстоятеля УПЦ, владика нагородив настоятеля храму правом носіння другого наперстного хреста з прикрасами. Також клірики храму ієреї Олексій Чічков та Іоанн Полюхович були нагороджені золотими хрестами.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх з вітальним словом та подякував настоятелю, вірянам та благодійникам, які потрудилися над спорудженням цього Божого дому. На завершення владика нагородив активних прихожан єпархіальними грамотами та благословив усіх.

Вас може зацікавити

27 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Великий піст

Редактор Головний