15.6 C
Lutsk
П’ятниця, 7 Жовтень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Імпровізований концерт, поезія під гітару та незабутні враження: як відбувалося закриття єпархіального молодіжного фестивалю “Фавор”

П’ятий, останній день волинського православного фестивалю “Фавор” був присвячений вже звичайному відпочинку, і молоді люди та священники просто спілкувалися та активно проводили час на природі.

Зокрема, охочі мали можливість у ході майстер-класу спробувати себе у радіоелектроніці, сконструювавши невеличкі міні-радіоприймачі. “Такий радіоприймач може бути і певним символом. Наприклад, сонячну батарею, якщо “включити” уяву і фантазію, можна порівняти зі зв’язком людини із Богом. Якщо батарея працює, то працює й приймач. Так і з людиною, якщо вона має зв’язок із Богом, то вона має духовні сили для того, щоби робити добрі справи“, – зауважив учасник фестивалю Костянтин.

Ті ж, хто полюбляє фізичні вправи, могли спробувати себе у такому виді спорту як кросфіт. Цей різновид, фактично, об’єднує у собі елементи різних видів спорту, і спрямований на загальне зміцнення організму. Відповідний майстер-клас провів мешканець селище Колки Станіслав.

А ввечері відбулося закриття цьогорічного волинського православного молодіжного фестивалю “Фавор”. Його провели у вигляді імпровізованого концерту, в ході якого учасники кожного з загонів підготуваи пісенну композицію чи тематичну сценку.

До слова, учасники “Фавору”, які є священнослужителями, взяли участь в імпровізованій панельній дискусії, в ході якої кожному з них було запропоновано дати відповідь на запитання: “Чим для мене є Церква?” Нагадаємо, що це є загальною темою цьогорічного “Фавору”. І усі в один голос казали, що Церква для них є тим благодатним середовищем, де вони вони пережили зустріч із Христом-Спасителем, і з Яким і у Якому вони знайшли і мають справжній сенс життя.

До слова, як стало відомо в ході проведення фестивалю, роздуми над Святим Письмом надихають одного з його учасників і спікерів клірика Свято-Покровського кафедрального храму архімандрита Феофана (Кирилюка) на написання віршів. І ці поетичні рядки настільки вразили “фаворівців”, що дехто навіть встиг покласти їх на музику і зіграти під гітару.

Ось так завершився “Фавор 2021”. Усі молоді люди, які цього року мали можливість взяти у ньому участь, отримали незабутні враження, знайшли нових друзів та духовно зміцніли.

Я змогла духовно зрости, поспілкуватися зі священниками, однолітками, дуже сподобалися лекції з Нового Завіту, і я можу сказати, що трошки краще стала розуміти Біблію. Ну і просто відпочила“, – розповіла лучанка Анастасія Волкова.

По-перше, це було спілкування із братами і сестрами по вірі. По-друге, людина є соціальною істотою, отож мусимо один з одним спілкуватися. А по-третє, тут можна познайомитися із новими цікавими людьми. І хочеться, щоби ця духовна наснага, щоби цей чудовий настрій, який ми тут отримали. лишився назавжди із кожним, хто тут відпочивав“, – ділиться враженнями Андрій Дубина із селища Колки.

Автор – Костянтин Олексюк

Вас може зацікавити

У неділю 7-у після Пасхи архієпископ Нафанаїл відвідав громаду села Воєгоща 

Редактор Головний

Від Хреста людина отримує велику силу – перемагати всяке зло, – Предстоятель

Редактор Головний

Проповідь у неділю 24-ту після П‘ятидесятниці

Редактор Головний