19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Священники Волинської єпархії привітали з Різдвом Христовим працівників Господарського суду. ФОТО

11 січня 2020 року, у період Різдвяних святок, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, клірики Волинської єпархії завітали до працівників Господарського суду Волинської області з різдвяними вітаннями та колядками.

У цей день до працівників суду завітали благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин та клірики місцевих благочинь.

Благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь переказав вітання із Різдвом Христовим від архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла голові суду Миколі Сергійовичу Шуму та усім працівникам державної установи.

Хор духовенства під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука виконав декілька колядок та разом з працівниками суду заспівав відому народну колядку “Нова радість стала”.

Після завершення Різдвяного виступу клірики Волинської єпархії виголосили многоліття та запросили усіх присутніх на традиційний Різдвяний благодійний концерт, який відбудеться 21 січня 2020 року.

У свою чергу, голова суду Микола Сергійович від імені працівників установи щиро подякував колядникам за різдвяні привітання.

Нагадаємо, раніше клірики Волинської єпархії привітали працівників держустанов зі святом Різдва Христового.

Читати також: Коляда та різдвяні віншування у Луцькій центральній районній лікарні. ФОТО

Вас може зацікавити

Помер заштатний клірик Волинської єпархії прот. Анатолій Зімоха

Редактор Головний

Відбулася сповідь духовенства Ківерцівського благочиння

Редактор Головний

Єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Романів

Редактор Головний