20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

“Стрітення fest 2022”: У Волинській єпархії відзначили День православної молоді

У Волинській єпархії відбувся черговий молодіжний з‘їзд. 

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, 15 лютого 2022 року, відбувся щорічний молодіжний з’їзд під назвою «Стрітення fest 2022».

Захід провели на території храму святого апостола Андрія Первозванного, що знаходиться в селі Струмівка Луцького району. На фестиваль зібралися «молодіжки» Волинської єпархії.

Розпочали дійство з молитви в храмі, яку очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук. Основне дійство відбувалося в приміщені молодіжного центру, що при храмі святого апостола Андрія Первозванного.

Мудрі настанови прозвучали від отців Степана Яреми, Михаїла Анісімова, Феофана Кирилюка. Священники нагадали молоді про те, наскільки важливо в юному віці ходити до храму, не втрачати віру, читати Святе Письмо.

Також кожен міг поринути у спогади, переглядаючи відеоролики про минулі фестивалі. Після цього розпочалися музичні і віршовано-ліричні привітання від молодіжок: «Лови момент», «Прийди і побач» , «Carpe diem» , «Віра в дії», представника ВДС – Тимофія Рудчика, «Приклад віри», Молодь с. Борочиче , «Amola vitta», «Ставрос».

Щирими оплесками проводжали зі сцени молодіжку «КРОК», що діє при храмі святителя Миколая м. Ківерці. До уваги присутніх молодіжка презентувала дві музичні компоцизії – «Лакрімоза», яка спонукає нас задуматися, що нічого не має вічного і ні до чого не треба прив’язуватися – «Свобода – це коли немає що втрачати», а також авторську пісню колишньої учасниці молодіжки Людмили Матвіюк «Юність» про те, що варто завжди пам’ятати про Бога «І повторювати слова знову і знов !Хай живе з нами Віра, Надія, Любов”.

Всі присутні мали можливість перевірити свої знання у грі «Кахут». Запитання гри були стосувалися знань Євангелії від Луки. Фестиваль закінчився частуванням кулішем, солодощами, знайомствами та приємним спілкуванням.

Джерело 

Фото

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю 12-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний

ДЛЯ ЧОГО ВСТАНОВЛЕНО ТАЇНСТВО ПОКАЯННЯ

Редактор Головний

Гарніше, аніж в Почаєві: у селі Нуйно освятили храм, збудований замість захопленого

Редактор Головний