19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Документи

СПРАВА ПРО ВИСЕЛЕННЯ О. ВОЛОДИМИРА МЕЛЕСЯ ЗУПИНЕНА СУДОМ

04 червня 2021 року, відбулось чергове судове засідання у справі про виселення о. Мелеся Володимира із родиною, з малолітніми дітьми.

На судове засідання разом із адвокаткою позивача Спіріною Ю. П. прибула група підтримки прихильників ПЦУ, мешканців с. Садів, які один на перед одним «поливали брудом» о. Володимира, намагаючись створити негативний образ про нього, як перед суддею, так і перед журналістами, які висвітлюють дану справу у засобах масової інформації.

Цікавим є той факт, що представники громади Православної Церкви України прибули до суду на чолі зі священиком Партикою Назарем у супроводі молоді в шортах та балаклавах у руках.

Ймовірно, що група підтримки та молоді люди мали гарантію, що 04 червня 2021 року суд прийме рішення про виселення о. Володимира Мелеся, а відтак, напевне, мали забезпечити силову підтримку у виконанні рішення суду.

Такий висновок напрошується із того, що у селі говорили, що це останнє судове засідання і що суд точно прийме рішення про виселення Мелеся В.

Молодики не змогли назвати, а ні імені, а ні прізвище священника ПЦУ Назара Партики, який також був присутній у залі суду.

Проте, сталось зовсім не так як гадалось.

Суд задоволив клопотання Володимира Мелеся та зупинив дану справу до вирішення Луцьким міськрайонним судом Волинської області іншої справи за позовом Мелеся Володимира Ярославовича до релігійної організації «Релігійна громада Казанської ікони Божої Матері православної церкви України села Садів Луцького району Волинської області» про визнання недійсними та скасування рішення про державну реєстрацію прав та обмежень та запису про право власності на об’єкт нерухомого майна.

Після завершення засідання конфронтація перейшла у інший формат. Молодики чекали на адвоката Мацея А. М., а потім стежили за ним на авто на іноземній реєстрації, «підрізали» на авто, створюючи аварійні ситуації, провокували на конфлікт та погрожували.

На даний час відкрито кримінальне провадження за ознаками злочинів передбачених ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи) та ст. 398 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо захисника чи представника особи).

Вас може зацікавити

Чи можна скорочувати ранкове та вечірнє молитовне правило за потреби?

Редактор Головний

24 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні Вербної Неділі архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний