19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
УПЦ

МИТР. АНТОНІЙ (ПАКАНИЧ): БЛАЖЕННІШИЙ ОНУФРІЙ ЗАХИЩАЄ НАС СВОЄЮ МОЛИТВОЮ

Митрополит Антоній (Паканич) до Дня Ангела Блаженнішого Митрополита Онуфрія. 

У кожної епохи – свої герої.

Для кожного періоду Церкви даються такі пастирі, з якими можна вистояти. Вони закривають нас собою – своєю молитвою. Українському народові дано Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Для складних часів виковуються найстійкіші і міцні. Так і наш Блаженніший є справжнім воїном Христовим, прикладом духовних перемог. Щоб перемогти потрібно, перш за все, померти для самого себе. Чернець помирає для світу і нарікається ім’ям святого, Який віддав своє життя за Христа і Його Церкву.

Україна – це поле духовних битв. Саме тут випробовуються нові «види озброєнь», технології, маніпуляції у війні за людські душі. І одна з ознак трагізму і серйозності становища навколо нашої Церкви – те, що в ній є Блаженніший Митрополит Онуфрій.

50 років чернечого подвигу нашого Предстоятеля. Всі ці роки Господь готував Блаженнішого для виконання його сьогоднішньої місії. Вершина влади, з одного боку, і невимовна, незрозуміла більшості тяжкість відповідальності за всіх нас – з іншого. Відповідальність перед людьми, своєю совістю, Самим Богом.

Многая і блага літа Блаженнішому Митрополиту Онуфрію!

Митрополит Антоній (Пканич)

Вас може зацікавити

Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ: Поки у нас є сили, ми повинні допомагати немічним

prvadmin

Предстоятель УПЦ закликав молитися, щоб Господь змінив серця тих людей, які хочуть вигнати ченців із Лаври

Редактор Головний