17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у вшануванні Зимненської ікони Богородиці

У Зимненській обителі вшанували Святогорський Зимненський чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Участь у святкуваннях взяв і керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл та духовенство.
Про це йдеться на сторінці Зимненської обителі у фейсбук.
Божественну літургію очолив намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло у співслужінні Високопреосвященних владик: митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира, митрополита Ніжинського та Прилуцького Климента, митрополита Львівського та Галицького Філарета, архієпископа Волинського та Луцького Нафанаїла, ректора КДАіС єпископа Білогородського Сільвестра.
Супроводжував богослужіння молитовний спів хору КДАіС під керівництвом архімандрита Леонтія (Тупкала).
Також за богослужінням молились духовенство Володимир-Волинської та Луцької єпархій, настоятелька Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря ігуменя Рафаїла (Хільчук), губернатор Волинської області Погуляйко Юрій Михайлович, керівництво Зимненської ОТГ та велика кількість паломників з всієї Волині та інших областей України.

Вас може зацікавити

Митрополит Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

У день пам’яті свт. Іоанна Милостивого Архіпастир відвідав православну громаду села Любче. ФОТО

Редактор Головний

Хресний хід у Неділю Торжества Православ’я переноситься

Редактор Головний