19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Служити Богу, вносити у свої сім’ї закони Божі, бути мужніми, як жони-мироносиці – Слово Предстоятеля у християнський жіночий день

У своїй проповіді в день пам’яті святих жон-мироносиць Блаженніший Митрополит Онуфрій нагадав, що цей день ще вважають християнським жіночим днем.

«В цей день ми святкуємо пам’ять тих святих жон, які були чисті душею і тілом, які служили Богу, любили Бога, які виконували Божественні закони. І ці закони вони вносили у свої сім’ї і між своїх друзів і навчали їх. Це було їхнє служіння», — зазначив Архіпастир.

За словом Блаженнішого владики, навіть до цього дня «ми дивуємося сміливості й мужності святих жон-мироносиць».

«Коли Спаситель висів на Хресті, то апостоли, здавалося, більш мужні, сильні, але, боячись іудеїв, поховалися, — сказав Прешосвятитель, — а святі жони-мироносиці мужньо стояли напроти Спасителя і дивилися, як Господь страждає, як Господь відкупляє рід людський від нашого гріхопадіння».

Предстоятель також підкреслив, що, вшановуючи жон-мироносиць, Свята Церква згадує і святих Іосифа з Никодимом — таємних учнів Христових.

«Святі жони-мироносиці, святі апостоли, святі Іосиф Аримафейський і Никодим є для нас прикладами духовної мудрості», — сказав він.

«Нехай Господь молитвами святих жон-мироносиць, святих праведних Іосифа Аримафейського, Никодима, молитвами всіх апостолів, всіх, хто любить Христа, хто любив Христа, хто був вірним учнем Христа в усіх обставинах цього земного життя, нехай Господь допомагає нам, дорогі брати і сестри, бути мужніми у випробуваннях, які Господь попускає нам на землі», — побажав митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

У неділю 4-ту Великого посту єпископ Афанасій звершив Літургію у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

Святі отці про розкол і розкольників. АКТУАЛЬНО

Редактор Головний

Волинська єпархія організувала Хресний хід до дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської

Редактор Головний