19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Документи

Результат судового засідання у справі про визнання незаконним рішення про реєстрацію права власності на будинок за громадою ПЦУ

Сьогодні, 1 червня 2021 року, відбулось підготовче судове засідання Луцького міськрайонного суду у справі за позовом священника Волинської єпархії Володимира Мелеся до Релігійної громади Казанської ікони Божої Матері Православної Церкви України села Садів Луцького району Волинської області щодо скасування рішення державного реєстратора про державну реєстрацію права власності на житловий будинок за релігійною громадою ПЦУ та щодо скасування запису про право власності на житловий будинок зареєстрований за ПЦУ.

Суд задовольнив клопотання священника Мелеся В. Я. та витребовує від Торчинської селищної ради Луцького району Волинської завірені копії погосподарських книг на житловий будинок № 52 по вулиці незалежності у с. Садів Луцького району Волинської області; а від Приватного нотаріуса Луцького міського нотаріального округу Курти Наталії Володимирівни завірені копії реєстраційної справи, на підставі якої 15 травня 2020 року державним реєстратором, приватним нотаріусом Луцького міського нотаріального округу Волинської області Куртою Наталією Володимирівною було прийнято рішення про державну реєстрацію прав та їх обмежень (з відкриттям розділу), індексний номер: 52250276 від 15.05.2020 о 14:05:48).

Також суд викликає у судове засідання в якості свідків старосту Шендюха Івана Івановича та священника релігійної громади ПЦУ Партику Назара Вікторовича.

Вказані документи та свідки як раз і повинні підтвердити законність чи незаконність дій державного реєстратора під час реєстрації права власності на житловий будинок за громадою ПЦУ.

Принагідно нагадаємо, що стаття 385 Кримінального Кодексу України встановлює кримінальну відповідальність за відмову свідка від давання показань.

Притому, що за завідомо неправдиве показання свідка, статтею 384 Кримінального кодексу України, встановлена відповідальність у вигляді обмеження волі строком до двох років.

Підготовче судове засідання продовжено.

Вас може зацікавити

У переддень Різдва Богородиці архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

Старець Анатолій Оптинський: про дар міркування

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ: Поки у нас є сили, ми повинні допомагати немічним

prvadmin