П’ятниця, 27 Січень, 2023
Всі новини Календар

4 червня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 5-а після Пасхи. Глас 4.
День пісний.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Василіска (308). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Давида Гареджийського (VI-VII). Мч. Іоанна-Володимира, кн. Сербського (1015). Прав. Якова Боровицького, Новгородського чудотворця (бл. 1540).

Свв. отців II Вселенського Собора (381). Сщмч. Максима, єп. Серпуховського (1931).

Сщмч. Михаїла пресвітера (1942).

Євангельські Читання

Діян., 36 зач., XV, 5-34. Ін., 37 зач., X, 17-28 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Ви не вірите, бо ви не з овець Моїх”, – говорить Господь невіруючим іудеям. “Вівці Мої слухаються голосу Мого, і Я знаю їх, і вони ідуть за Мною”. Невіруючі не від стада Христового. Тоді невіруючі були такими, які ще не входили у стадо, а тепер між нами невіруючі всі ті, які відпали від віри або відстали від стада Христового.

Господь – пастир: всі Його вівці за Ним ідуть, слідуючи Його вченню та виконуючи Його святі заповіді. Грішники – це вівці хворі та слабкі, але все ж ті, які плентаються тут же разом зі стадом. А віру втратили – це ті, які зовсім відстали, і покинуті на поїдання звірям. Ось вони то по-справжньому відсталі. Вони не зі стада Христового і голосу Його не слухають; і Він не знає їх, не знає тому, що вони не дають знати про себе, як дала знати кровоточива. І на суді сказано їм буде: не знаю вас, відійдіть.

Вас може зацікавити

5 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Не знаходжу в собі сил витримати весь піст. Як бути?

Редактор Головний