21.1 C
Lutsk
Вівторок, 26 Вересень, 2023
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 5-ої річниці освячення храму у с. Носачевичі. ФОТО

4 серпня 2020 року, у день пам’яті святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята та 5-ої річниці освячення храму у селі Носачевичі Рожищенського благочинного округу.

З благословення керуючого єпархією, Преосвященнішому владиці співслужили благочинний Рожищенської, округи прот. Петро Іваничко, благочинний Цуманської округи, прот. Віктор Михалевський, настоятель храму, прот. Олександр Михалевський та гості у священному сані.

На Малому вході настоятеля храму, з благословіння Предстоятеля, Преосвященніший владика нагородив правом носіння митри за богослужінням.

Після прочитання Євангелія єпископ Афанасій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час богослужіння було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Опісля закінчення Божественної літургії звершили хресний хід. Тоді архієрей привітав з престольним святом та ювілеєм освячення храму настоятеля та прихожан.

Вас може зацікавити

Керуючий Волинською єпархією архієпископ Нафанаїл співслужив Предстоятелю УПЦ у Зимненській обителі. ФОТО

Редактор Головний

Священники Волинської єпархії привітали новообраного ректора СНУ

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 6-ої річниці освячення храму у с. Башлики

Редактор Головний