11.7 C
Lutsk
Неділя, 25 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 5-ої річниці освячення храму у с. Носачевичі. ФОТО

4 серпня 2020 року, у день пам’яті святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята та 5-ої річниці освячення храму у селі Носачевичі Рожищенського благочинного округу.

З благословення керуючого єпархією, Преосвященнішому владиці співслужили благочинний Рожищенської, округи прот. Петро Іваничко, благочинний Цуманської округи, прот. Віктор Михалевський, настоятель храму, прот. Олександр Михалевський та гості у священному сані.

На Малому вході настоятеля храму, з благословіння Предстоятеля, Преосвященніший владика нагородив правом носіння митри за богослужінням.

Після прочитання Євангелія єпископ Афанасій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час богослужіння було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Опісля закінчення Божественної літургії звершили хресний хід. Тоді архієрей привітав з престольним святом та ювілеєм освячення храму настоятеля та прихожан.

Вас може зацікавити

У день Навечір’я Богоявлення єпископ Афанасій очолив богослужіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Вітання Предстоятеля єпископу Волинському і Луцькому Нафанаїлу з 60-річчям з дня народження

Редактор Головний

У день Святої Трійці архієпископ Нафанаїл звершив богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний