11.7 C
Lutsk
Субота, 25 Березень, 2023
Всі новини УПЦ

Предстоятель УПЦ закликав молитися, щоб Господь змінив серця тих людей, які хочуть вигнати ченців із Лаври

Києво-Печерська Лавра була збудована вірними нашої Церкви.

Про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

«Ми одержали листа від Заповідника про те, що вони відмовляються далі з нами підписувати договір про оренду приміщень. Це означає, що ми повинні покинути Лавру, звільнити її», – сказав Предстоятель УПЦ.

Блаженніший зазначив, «що далі буде, ми не знаємо, але ми знаємо одне – ця Лавра була побудована вірними нашої Церкви, нашою Церквою. Іншої тоді не було. Потім вона прийшла в занепад в період радянської влади, коли був войовничий атеїзм і ми отримали груду розвалин у 88-му році. І знову наша Церква відбудувала цю святу обитель. І ми вважаємо, що це несправедливо не давати нам дозвіл служити в цьому святому місці»

Митрополит Онуфрій попросив у віруючих молитов.

«Прошу у вас молитв, щоб Господь змінив думки тих людей, які хочуть, щоб братія покинула святу обитель, щоб тут далі горіла лампада молитви, щоб могли кожен з вас прийти сюди, посповідатися, причаститися і поклонитися святим угодникам Печерським», – сказав Архипастир .

На завершення Предстоятель побажав, щоб молитвами святих преподобних Антонія, Феодосія та всіх Печерських чудотворців Господь благословить нашу землю миром, «щоб перестали лунати постріли, щоб люди примирилися один з одним, щоб у своєму житті йшли тим шляхом, яким пройшли наші преподобні отці, шляхом, який називається шлях спасіння, який веде людину до Царства Небесного».

Вас може зацікавити

Напередодні масляної в кафедральному соборі провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у день пам’яті рівноап. княгині Ольги

Редактор Головний

Проповідь у неділю 27-а після П’ятидесятниці

Редактор Головний