Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини

Не ми вистояли, а Господь зберіг нас – дав час на покаяння: закінчився черговий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загальноєпархіальний хресний хід, який організувала Волинська єпархія УПЦ, закінчив  паломництво Берестечківським благочинням, а зараз відвідує парафії Луцького.

У вівторок, 5 листопада, учасники хресного ходу відвідали парафії у Берестечку та селах Піски, Гумнище, Липа, Богунівка, Смолява, Горішнє та Колмів, а також села Луцького району – Княгининок, Брище та селище Рокині.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

Читати також: Нам важко без нашого храму: фотозвіт ще двох днів загальноєпархіального хресного ходу 

У Берестечку зранку цього дня звершили Божественну літургію. Віряни моляться у пристосованому тимчасовому храмі, який після захоплення собору УПЦ прихожани збудували дуже швидко. У проповіді благочинний округи прот. Димитрій Петрущак зазначив, що вірними Українській Православній Церкві залишилися 11 храмів благочиння, а 5 таки перейшли під юрисдикцію ПЦУ, та підсумував: “Не ми вистояли, а Господь зберіг нас – дав час на покаяння”.

У селі Піски паломники молилися теж у тимчасовому приміщенні. Люди мають надію на швидке будівництво нового храму, оскільки громада віруючих УПЦ залишилася досить чисельна. У селі Брище громада завершує будівництво свого храму.

У всіх селах віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують учасники хресного ходу, традиційно служать молебень з акафістом.

Берестечко

Піски

Гумнище

Липа

Богунівка

Смолява

Горішнє

Колмів

Княгининок

Брище

Рокині

Вас може зацікавити

Владика Афанасій очолив святкування з нагоди 35-річчя освячення храму у с. Привітне Локачинського благочиння

Редактор Головний

Визнання «ПЦУ» заперечили в Елладській Православній Церкві

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди 25-річчя храму у Великій Яблуньці. ФОТО

Редактор Головний