10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Нам важко без нашого храму: фотозвіт ще двох днів загальноєпархіального хресного ходу

Загальноєпархіальний хресний хід, який організувала Волинська єпархія УПЦ, закінчив  паломництво Локачинським благочинням та відвідує парафії Горохівщини.

У п’ятницю, 1 листопада, учасники хресного ходу відвідали парафії у таких селах, як Привітне, Коритниця, Білопіль, Кути, Колпитів, Рачин, Угринів, Михлин та Шклинь. Останні чотири – уже Горохівського благочиння.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У Привітному була звершена Божественна літургія, яку очолив благочинний прот. Анатолій Собуцький. Йому співслужили усі клірики Горохівської округи. У селі Шклинь святині перебували до 5 години ранку, упродовж всієї ночі віряни, які залишилися без храму звершували постійну молитву.

У суботу, 2 листопада, паломники відвідали православні громади у селах Ниви Губинські, Бережанка, Мирне, Ярівка, Красів, Звиняче та Холонів. У селі Красів парафіяни молилися просто неба, на подвір’ї одного із сільських будинків. Серця вірян сіл Бережанка, Мирне та Звиняче сповнені скорботи, бо люди залишилися без храмів.

У всіх селах віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують учасники хресного ходу, традиційно служать молебень з акафістом.

Читати також: У хатині, зате не зрадивши Христа: закінчився черговий день хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Привітне

Коритниця

Білопіль

Кути

Колпитів

Рачин

Угринів

Михлин

Шклинь

Ниви Губинські

Бережанка

Мирне

Ярівка

Красів

Звиняче

Холонів

Вас може зацікавити

Митрополит Нафанаїл освятив розпис храму у Теклиному на Камінь-Каширщині. ФОТО

Редактор Головний

Гонима громада села Городок відзначила престольне свято у «храмовій хатинці». ФОТО

Редактор Головний

Напередодні неділі антипасхи єпископ Афанасій очолив богослужіння у Михнівському монастирі

Редактор Головний