-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

Нам важко без нашого храму: фотозвіт ще двох днів загальноєпархіального хресного ходу

Загальноєпархіальний хресний хід, який організувала Волинська єпархія УПЦ, закінчив  паломництво Локачинським благочинням та відвідує парафії Горохівщини.

У п’ятницю, 1 листопада, учасники хресного ходу відвідали парафії у таких селах, як Привітне, Коритниця, Білопіль, Кути, Колпитів, Рачин, Угринів, Михлин та Шклинь. Останні чотири – уже Горохівського благочиння.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У Привітному була звершена Божественна літургія, яку очолив благочинний прот. Анатолій Собуцький. Йому співслужили усі клірики Горохівської округи. У селі Шклинь святині перебували до 5 години ранку, упродовж всієї ночі віряни, які залишилися без храму звершували постійну молитву.

У суботу, 2 листопада, паломники відвідали православні громади у селах Ниви Губинські, Бережанка, Мирне, Ярівка, Красів, Звиняче та Холонів. У селі Красів парафіяни молилися просто неба, на подвір’ї одного із сільських будинків. Серця вірян сіл Бережанка, Мирне та Звиняче сповнені скорботи, бо люди залишилися без храмів.

У всіх селах віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують учасники хресного ходу, традиційно служать молебень з акафістом.

Читати також: У хатині, зате не зрадивши Христа: закінчився черговий день хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Привітне

Коритниця

Білопіль

Кути

Колпитів

Рачин

Угринів

Михлин

Шклинь

Ниви Губинські

Бережанка

Мирне

Ярівка

Красів

Звиняче

Холонів

Вас може зацікавити

У день пам’яті прп. Іова Почаївського православна громада с. Оленине відзначила престольне свято

Редактор Головний

Єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив літургію у Пантелеймонівському храмі. ФОТО

Редактор Головний

З байкерами та “шоколадним фонтаном”: Для діток недільної школи при Свято-Миколаївському храмі Луцька влаштували веселощі. ФОТО 

Редактор Головний